Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Bakıra Tılsım Neden Yazılır?

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü
Tarafından yazılmıştır admin

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü eskiden olduğu gibi günümüzde de en çok tercih edilen büyülerdendir. Evli, nişanlı, sevgili ya da platonik aşıkların kurtarıcısı olan aşk büyüsü sayesinde pek çok ilişki ve evlilik bitme noktasından geri dönmüştür. Platonik aşıklar için ise sevdikleri kişiye kavuşmak anlamına gelmektedir.

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Çeşitli şekillerde uygulanabilen aşk büyüsünden kesin ve garantili sonuç almak isteyenler medyum hocaları tercih etmelidir. Eski büyü kitaplarında aşk büyüsünün hem ak hem de kara büyü olarak uygulandığı net bir şekilde görülmektedir. Hangi türde yapılacağı ise tamamen kişinin arzusuna bağlıdır. Ak büyüler kişilerin yan yana gelmesini sağlarken kara büyüler genellikle kişilere zarar vermek adına uygulanmaktadır.

 

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü nasıl yapılır? Gibi sorular özellikle kadınlar tarafından çok sık araştırılmaktadır. Aşk büyüsü farklı şekillerde uygulanabilir. Medyum hoca büyüleri yaparken yaptıran ve yapılan kişinin adları, anne adları, doğum tarihi ve fotoğrafları gibi bir takım kişisel bilgilere ihtiyaç duyar. Ayrıca kararlaştırılan büyünün türüne göre malzemeleri kullanmaktadır.

 Aşk büyüsü yapılırken bazı zamanlara da dikkat etmek gerekir. Ayrıca büyünün etkili olmasında ruhani güçlerin de katkıları büyüktür. Bu nedenle manevi gücü yüksek olan medyum hocalara gidilmelidir. Aşk büyüsü olarak mum büyüsü, papaz büyüsü, kabala büyüsü, karabiber büyüsü, nohut büyüsü, canbar büyüsü, kaşık büyüsü gibi daha pek çok farklı büyü yapılabilir.

 

Aşk Büyüsü Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Seçilen aşk büyüsü türüne göre etki etme süreleri değişebilir. Büyünün etkili olması için kişinin dikkat etmesi gereken bazı kurallar vardır; en iyi medyum hoca tercihi başta yer almaktadır. Aynı zamanda aşk büyüsünde kullanılacak malzemelerin yeni olması ve daha önce herhangi bir nedenle kullanılmamış olması gerekir.

 Aşk büyüsü yapıldıktan sonra birkaç günde etkisini göstermeye başlasa da büyülerin asıl etkisi yaklaşık olarak 1 ay içerisinde gözlemlenir. Büyü yaptıran kişinin sabırlı olmasının yanı sıra büyünün kesinlikle tutacağına emin olması gerekir. Ayrıca medyum hocalar bazen kişinin de bazı duaları okuması gerektiğini söyleyebilirler. Karşı tarafın hareketlerini gözlemeye başlayarak büyünün tutmaya başlayıp başlamadığını anlayabilirler.

 

 

 

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |