Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Bakıra Tılsım Neden Yazılır?

Ayırma Büyüsü Ak mı Kara Büyü mü?

Ayırma Büyüsü Ak mı Kara Büyü mü?
Tarafından yazılmıştır admin

Ayırma Büyüsü Ak mı Kara Büyü mü?

Ayırma büyüsü ak mı kara büyü mü? Diye merak ediyor olabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı üzere ayırma büyüsü iki kişinin birbirinden ayrılması için yapılır. Eğer birbirini seven kişiler için yapılırsa bu kara büyü sınıfına girmektedir. Çünkü sevenleri ayırmak oldukça kötü bir durumdur. Hele ki evli olan çiftler için bu büyü tercih ediliyorsa bu durum daha da vahim sonuçları ortaya çıkaracaktır.

Tüm bunlardan yola çıkarak ayırma büyüsünün kara büyü olduğunu söyleyebiliriz. Ama bazı nedenlerden ötürü de yaptırılması gerekebilir. Mesela evli olan çiftlerden biri boşanmak istiyor diğeri buna bir türlü yanaşmıyorsa ayırma büyüsüne başvurulabilir. Boşanmanın iki taraf için de şart olduğu durumlar bazen söz konusudur. Şiddet, aldatma, sadakatsizlik, saygısızlık, özgürlüğü engelleme gibi…

Ayırma Büyüsü Ak mı Kara Büyü mü?

Ayırma Büyüsü Ak mı Kara Büyü mü?

 

Ayırma Büyüsü Neden Yapılır?

Ayırma büyüsü ak mı kara büyü mü incelemesi yaparken bu büyünün neden yapıldığı konusu da araştırılır. Birlikte olan sevgililerin evlenmesini engellemek bu sebepler içinde yer alabilir. Eğer kadın ve erkek birbirlerine uygun değilse ve evlenmek için ısrarcı davranıyorlarsa yakınlar tarafından tercih edilebilir. Kötü giden evliliklerde karı kocanın ayrılması için de yapılabilir. Ama mutlu evlilikler için bu büyünün yapılmaması gerekir.

Bazen kötü alışkanlıklardan kurtulmak ve kişiyi o alışkanlıklardan ayırmak için de bu büyü tercih edilir. Alkol ve sigara bağımlılıkları için ayırma büyüsü yapılıyor olsa da bu konuda soğutma büyüsü daha doğru bir seçim olacaktır. Peşinizi bırakmayan ve sizi rahatsız eden eski eş ya da eski sevgili için de yapılmaktadır.

 

Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar

Kişinin öncelikle hangi sebeplerden dolayı ayırma büyüsünü yaptıracağını belirlemesi gerekir. Amacın iyi ya da kötü niyet taşıyor olması oldukça önemlidir. Kötü niyet taşıyan kara büyülerden uzak durmak gerekir. Bunlar hem yapana hem de yaptırana oldukça zararlıdır. Gerçek niyetinizi medyuma ilettikten sonra büyünün yapılması konusunda ondan yardım alabilirsiniz.

Ayırma büyüsü ak mı kara büyü mü konusunda bazı bilgiler sizlere sunulmuştur. Burada önemli olan kötü niyet taşıyan büyüsel uygulamalardan uzak durulması konusudur. Sadece size sorun oluşturan ve mutluluğunuza engel olan durumların giderilmesi için ayırma büyüsü yapılmalıdır. Medyuma isteğinizi ilettiğinizde gerekenlerin yapılması konusunda yardım alabileceksiniz.

 

 

 

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |