Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Bakıra Tılsım Neden Yazılır?

Bereket Tılsımı

Bereket Tılsımı
Tarafından yazılmıştır admin

Bereket Tılsımı

Bereket tılsımı bereket ve bolluğun artması için yapılır. Başlamadan önce, etrafınızdaki herkesin ve her şeyin enerjiden oluştuğunu unutmayın. Ancak, aldığınız enerji artık istediğiniz para miktarıyla uyumlu olmadığında ritüellerle hayatınızı düzenleme ve istediğiniz hayata kavuşma vakti gelmiş demektir.

Bereket Tılsımı

Bereket Tılsımı

Kadim kültürlerde ve Osmanlı geleneğinde bereketin artması için bazı ritüeller ve uygulamalar yapılırdı. Örneğin esnaf her sabah dükkana girince ilk iş kuşlara yem atardı. Doğaya ve canlılığın devamına olan içten sevgi ve bakımın bereketi arttıracağına inanılırdı. Ya da sabah ilk kazanılan para yani siftah yere atılırdı.  Bu da eski Türk kültüründe şaman inancına göre ilk kazancın yüce yaratıcıya hediye edilmesidir. Tarlada ilk hasat, denizde tutulan ilk balık, ilk kazanç vs. Şükür niteliğinde doğaya bırakılırdı. İslam’da da ilk çocuğun kurban edilmesi söz konusuyken gökten indirilen bir koç ile Kurban Bayramı geleneği doğmuştur. Dolayısıyla tüm bu uygulamaların temelinde yüce yaratıcıya şükür ve bereketin çoğalması prensibi vardır.

 

Para Çeken Tılsımlar- Bereket Tılsımı Nasıl Yapılır?

Acilen paraya mı ihtiyacınız var? Bereket tılsımı tam da ihtiyacınız olanı size getirecek. Ne eksik ne fazla… Tam olarak ihtiyacınızı getirecek. Allah çok verip azdırmasın, az verip gezdirmesin; diye bir özdeyişimiz vardır. İhtiyaçtan aşırı fazla olan para hüsranla sonuçlanır. Bu yüzden parayı ne için istediğiniz ve hangi amaçla kullanacağınız önemlidir. Kendinize, çevreye ve dünyaya faydalı iseniz, fayda sağlamak için çalışıyorsanız evren size cömert davranır. Parayı ne için istediğiniz yani nasıl bir hayat istediğinize iyi karar verin.

Masallarda, filmlerde, çizgi filmlerde cadılar hep bir kazanın içinde bir şeyler kaynatırlar. Bu tesadüf değildir. Kaynayan tencere en büyük büyüsel güçtür. Bu durum olumlu veya olumsuz amaçlara hizmet için kullanılabilir. Olumlu kullanılırsa bereket getirir. Her gün evinizde ister çorba yapın ister yemek, tencerede kaynayan herhangi bir şey eve büyük bereket getirir. Yemek yaptıktan sonra kapağı kapatırken; “pişirmesi bizden bereketi Allah’tan” denir. O yemekten kim yerse bereketi artar.

 

Hangi Sure Bereket İçin Kullanılır? Hangi Dua Bereket Getirir?

Bereket tılsımı, Para büyüleri doğası gereği basit ve doğrudandır. Bereket kavramı paranın miktarı ile ilgili değildir. Kullanırken alacağınız neşe coşku ve niyet ile ilgilidir. Önemli olan ne istediğinizi bilmektir. Bunu bildikten sonra hangi dua ve hangi sureyi okursanız işe yaracaktır. Yani bu konuda dua fark etmez; önemli olan niyet ederek okumaktır. Yani okumadan önce, “Allah’ım hayatımda bereketin çoğalmasına niyet ediyorum” diyerek okumaktır.

Burada anlaşılması gereken husus bereketin doğrudan parayla ilişkisinin olmamasıdır. Çok parası olan biri bereketini göremeyebilir fakat az parayla da bereket artabilir. Önemli olan sağlıklı afiyette olmak ve neşe ile hayatı sürdürmektir. Bunun temeli olan bereket tılsımı ile berekete kavuşmak bu makalede anlatılmıştır.

 

 

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |