Büyü

Boşanma Büyüsü Kimlere Yapılmamalıdır?

Boşanma Büyüsü Kimlere Yapılmamalıdır?
Tarafından yazılmıştır admin

Boşanma Büyüsü

Boşanma büyüsü, bazen iyi bazen de kötü niyetler için yapılmaktadır. Evli olan kişilerden bir taraf evlilik durumunu sonlandırmak istiyorsa ama diğer eş buna yanaşmıyorsa boşanma büyüsüne başvurulmaktadır. Birbiriyle geçinemeyen eşler arasında kavgalara rastlanır. Bu gergin ortamda dahi kadın ya da erkek boşanmak istemez. Gerek düzenin bozulmaması gerekse çevre baskısına maruz kalmamak için mutsuz evlilikler devam etmektedir. Bu duruma eşlerden birisi müdahale etmezse gergin ve huzursuz bir ortamda yaşanması uzun yıllar alabilmektedir.

Boşanma büyüsü eşin bu mutsuz evliliği istemediği zamanlarda ortaya çıkmaktadır. Öncelikle boşanma büyüsünde uzman olan medyum bulunmalı ve ondan yardım alınmalıdır. Büyünün yapılmasıyla boşanmaya razı olmayan eşin ikna olduğu görülür. Böylelikle mutsuz olan bir evliliği sonlandırmak mümkündür.

Boşanma Büyüsü Kimlere Yapılmamalıdır?

Yukarıda belirttiğimiz örnek boşanma büyüsünün yapılması gereken bir durumu kapsamaktadır. Mutlu evliliği olanlar için dışarıdan üçüncü kişilerin onlara boşanma büyüsü yaptırması olmaması gereken bir durumdur. Bu kötü niyetli bir büyüye girer. Özellikle gelinini ya da damadını istemeyen kayınvalide veya kayınpederler bu büyü ile onları ayırmak istemektedir. Mutlu bir şekilde süren evliliği bozmak oldukça günahtır ve tasvip edilmez. O yüzden bu amaçtan uzak durmanız gerekir.

Aynı zamanda başkasının karısında ya da kocasında gözü olanlar da boşanma büyüsüyle onları ayırmaya çalışmamalıdır. Bu büyü iyi amaçlar doğrultusunda yapılırsa kişilere fayda sağlayacaktır. Amaç kötü ise medyum hocalar büyüyü yapmaya sıcak bakmayacaktır.

Boşanma Büyüsü Kimlere Yapılmamalıdır?

Boşanma Büyüsü Kimlere Yapılmamalıdır?

Boşanma Büyüsü Nasıl Bozdurulur?

Boşanma büyüsü, bu konuda uzmanlaşmış medyumlar tarafından yapılır. Öncelikle eşlerin arasına soğukluk girmesi sağlanır. Bu soğukluğu hisseden eş boşanmak için talepte bulunur. Eşini görmek dahi istemez. Yanında bulunmaktan hoşlanmaz. Bütün bunlar büyü belirtileri arasındadır. Bu belirtileri hissedenler boşanma büyüsünün etkisine girmiş demektir.

Medyumlar büyü yapma ve büyü bozma yeteneklerine sahiptir. Eğer eşinize karşı soğukluk hissediyor ve ondan ayrılma hissini yaşıyorsanız boşanma büyüsü etkisinde olabilirsiniz. Yakınlarınız size bu büyüyü yapmış olabilir. Onu bozdurmak için hemen bir medyumla görüşme yapmalısınız. Sıkıntılarınızı anlatarak büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz. Mutlu evliliğinize geri dönebilmeniz için bu şart olabilir.

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |