Büyü

Düğüm Büyüsü

Düğüm Büyüsü
Tarafından yazılmıştır admin

Düğüm Büyüsü

Düğüm büyüsü, kara büyüler arasında yer almaktadır. Kişinin hayatında olumsuz durumlar ortaya çıkarmak için yapılmaktadır. Oldukça kuvvetli ve etkili büyüler arasında bulunur. Eğer uzman kişi tarafından yapılırsa etkileri bir ömür boyu sürebilir. Büyü yapılan kişinin iş hayatında ve özel hayatında birçok olumsuzluk bu büyü ile sağlanmaktadır. O yüzden yaptırılmadan önce iyi düşünülmelidir. Çünkü kara büyüler insan hayatına kötülükler getirdiği için oldukça sakıncalı uygulamalardır.

Düşmanlık duyduğunuz kişileri cezalandırmak ya da onların hayatının kötüye gitmesini sağlamak için bu büyüye başvurulur. Büyünün yapılmasıyla kişi neye el atsa işleri ters gidecektir. Sevgilisiyle arası açılacaktır. Evli olanlar eşleriyle sıkıntıya düşecektir. Düğüm büyüsü karşınızdaki kişiyi size bağlamak ve kendinize aşık etmek için de yapılmaktadır. Bu da büyünün iyi amaçlar güdülerek yapılan bir türü olmaktadır.

Düğüm Büyüsü

Düğüm Büyüsü

Düğüm Büyüsü Nedir? Düğüm Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Düğüm büyüsü, bağlama büyüleri arasında da sıklıkla tercih edilen bir türdür. Kalın bir ipin kullanılması ve düğümler atılması suretiyle yapıldığı için bu adı almıştır. Hatta düğümlerin sayısına göre de “41 düğüm büyüsü” ya da “11 düğüm büyüsü” adlarıyla da anılmaktadır. 41 düğüm büyüsü insanların hayatına zarar vermek için yapıldığı gibi 11 düğüm büyüsü, ikili ilişkilerdeki azalan sevgiyi ve bağı kuvvetlendirmek için yapılır. Kırmızı iple yapılan düğüm büyüsü de bulunmaktadır.

Düğüm büyüsüyle ilgili şu sonucu çıkarabiliriz; bu büyü kötü amaçlar için de yapılır, aşk ve bağlama gibi iyi amaçlar güdülerek de yapılır. Amacınızın ne olduğunu medyumunuza iletmeniz gerekir. Amaca uygun olarak gerçekleştirilecek uygulamaların yapılması ve düğüm büyüsü duaları farklı olacaktır. Bu büyüyü yaptıracak olanlar işinde uzman medyumla çalışması gerekir.

Düğüm Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Büyü hangi amaçla yapılıyorsa ona uygun olan işlemler yapıldıktan sonra etkilerinin görülme süresi de farklı olacaktır. Bağlama amaçlı yapılan düğüm büyüsünde büyü yapılan kişinin büyü yaptırana aşırı bağlı olduğu görülür. Kişinin gözü ondan başkasını görmez. Aşk amacıyla yaptırıldıysa büyü yapılanda aşk duyguları ortaya çıkacaktır. Büyüyle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler ve farklı amaçlarla düğüm büyüsü yaptıracak olan kişiler bu konuda uzmanlaşmış medyumla görüşmelidir. Ancak o zaman kesin bilgileri alacaktır.

 

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |