Genel

En Kara Büyü Olan Kan Büyüsü

En Kara Büyü Olan Kan Büyüsü
Tarafından yazılmıştır admin

En Kara Büyü Olan Kan Büyüsü

En kara büyü olan kan büyüsü genellikle insanlara zarar vermek ve onlardan intikam almak için yapılan bir büyüdür. Yapımında genellikle taze hayvan eti kullanılmaktadır. Kara büyüler arasında bulunan kan büyüsü çok güçlüdür ve yapılan kişilerin sağlığını kaybetmesine, insanların intihara meyletmesine, delirmesine ya da kendi kendilerine zarar vermesine sebep olmaktadır.

En Kara Büyü Olan Kan Büyüsü

En Kara Büyü Olan Kan Büyüsü

Kan büyüsü en tehlikeli büyülerdendir ve yapıldığında büyülenen kişiler üzerinde ciddi olumsuz etkiler yarattığından dolayı büyü yaptıracak kişinin iyice düşünmesi ve karar vermesi gerekir. Aynı zamanda medyum hocalar da kan büyüsünün etkilerinden bahsederek kişileri uyarmaktadır. Yapılan açıklamalarda kan büyüsünün iki çeşit insana zarar vermediği bildirilmiştir. Bunlar 20’li yaşlara kadar erkek çocukları, adet görene kadarki kız çocukları ve doğuştan kör olan kişilerdir.

Kan Büyüsü Nasıl Yapılır?

En kara büyü olan kan büyüsü kesinlikle kişinin uygulayacağı bir büyü değildir. Sadece uzmanlaşmış medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Ancak çok tehlikeli bir büyü olduğundan dolayı da bazı medyum hocalar kan büyüsünü yapmaktan çekinmektedir. Kan büyüsü yapılırken kasaptan alınan et kullanılmaktadır. Büyünün yapılması için canlı bir hayvanın kesilmesine gerek yoktur. Büyü satın alınan etin içerisindeki kan kullanılarak yapılmaktadır.

Fakat canlı hayvan kesildikten sonra kan hızla çekildiğinde dolayı kasaptan alınan etin de taze olması gerekir. Kan büyüsünün yapılması için birkaç damla kan yeterli olmaktadır. Kan genellikle kırılacak türden eşyalara sürülmektedir. Aynı zamanda diri ve ölü kişinin adları peş peşe söylenir. Çeşitli aşamalardan geçerek yapılan kan büyüsü etki gösterdiğinde yapılan kişilerin hayatlarını zindana çevirmektedir. Ayrıca büyünün yapılış zamanı da etki göstermesinde önemlidir.

Kan Büyüsü Ne Kadar Süre Etkilidir?

Kan büyüsünde tılsımlı sayı aslında 7’dir ve büyü 7 hafta boyunca etkili olmaktadır. 7 hafta sonra büyü etkisini yitirmektedir. Ancak 7 hafta tamamlanmadan kişi hayatında büyük olumsuzluklar yaşamaktadır. Bu nedenle de büyünün kendiliğinden bozulmasını beklemeden medyum hocalara giderek büyü bozdurulmalıdır.

En kara büyü olan kan büyüsü yapılırken 7 canlı kişi ile 7 ölü kişinin adı söylenir. Ayrıca kan sürülen obje çöpe atılır. Bu aşamadan sonra büyü etkisini hemen göstermeye başlar. Normalde diğer büyü çeşitlerinde etki gösterme süresi biraz daha yavaş olmasına rağmen kan büyüsünün etkileri aniden ve hızlı bir şekilde ortaya çıkmaya başlar.

 

 

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |