Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Bakıra Tılsım Neden Yazılır?

Evlilik Ritüeli Nasıl Yapılır?

Evlilik Ritüeli Nasıl Yapılır?
Tarafından yazılmıştır admin

Evlilik Ritüeli Nasıl Yapılır?

Evlilik ritüeli nasıl yapılır sorusu evlenmek isteyenlerin sıkça merak ettiği bir konudur. Evlilik amacıyla yapılan ritüellerde fotoğraf/ resim kullanımının yanı sıra ilahiler ve kelimeler kullanılır. Hiçbir bileşeni olmayan bu aşk ritüellerini yaparken uyulması gereken herhangi bir kural olmadığı için, ritüeli yapan kişi ritüelin işleyişi ve sonuçları üzerinde tam kontrole sahiptir.

Evlilik Ritüeli Nasıl Yapılır?

Evlilik Ritüeli Nasıl Yapılır?

Bu aşk ritüellerini, mevcut bir ilişkiyi güçlendirmek veya canlandırmak, yeni bir eş çekmek veya kişinin kendini ve başkalarını sevme kapasitesini artırmak gibi birçok nedenden dolayı yapabilirsiniz.  Bu tip evlilik ve aşk ritüellerinin kullanımları basittir ve amaçlanan sonucu sağlarlar: pozitif enerjinin evrene salınması. Başka birini sevebilmek için önce kendinizi sevmeyi öğrenmelisiniz.

 

Evlilik Ritüeli Yapanlar- Ritüel Kaç Günde Etki Eder?

Evlilik ritüeli nasıl yapılır, sorusu kadar ne zaman yapılır; sorusu da önemlidir. Cuma geceleri aşk ve evlilik ritüeli yapmak için en uygun zaman dilimidir. Bunun nedeni, hassasiyet, sevgi ve kur yapma anlamına gelen Venüs Günü’nün bir Cuma günü gerçekleşmesidir. Aynı zamanda İslam’da Cuma namazı kılındığı ve Cuma hutbesi okunduğu için o günün ayrıca arzuların gerçekleştiği bir enerjisi vardır. Ritüel yapmayı denemek istiyorsanız, Yeni Ay, yeni bir döngünün ve yeni olasılıkların başlangıcını işaret ettiği için bunu yapmak için en önemli zamanlardan biridir. Bu hususlara dikkat ederseniz 7 gün gibi kısa bir sürede etki eder.

 

Evlilik Ritüelleri

Evlilik ritüeli nasıl yapılır, doğru teknikle yapılan aşk ve evlilik ritüeli, kendinize olan saygınızı ve güveninizi geliştirerek, doğru eşi ve romantik ilişkiyi hayatınıza çekmenizi sağlar. Bazı evlilik ritüelleri için çeşitli malzemeler kullanılırken bazı evlilik ritüelleri ise herhangi bir bileşene ihtiyaç duymaz. Ancak enerjinin ve tezahürün gücüne bağlıdır. Bu, sizi bağınız olan birine yaklaştırmak için tasarlanmıştır.

Cuma gibi bir gecede veya dolunay altında sessiz bir odada dinlenin. Enerjinize ve evrene nüfuz eden enerjiye inanın ve açık fikirli, net ve anlayışlı olun. Varlığına hayatınızda daha fazla sahip olmak isteyeceğiniz kişiyi düşünün. Kendinizi diğer kişiyle birlikte hayal edin ve onunla paylaşmak istediğiniz sevgi ve zevki gözünüzde canlandırın. İçinizi rahatlatın, ikinizi bir arada görün ve sevginizin ve enerjinizin dönüştürücü gücüne inanın. Prosedürü ayda bir dolunay gecesinde tekrarlayın ve hemen olumlu sonuçlar göreceksiniz.

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |