Medyum Yorumları

Medyum

Tarafından yazılmıştır admin

Medyum

Medyum, büyü yapma ve büyü bozma işlemleri ile uğraşan kişidir. Medyumluk çok uzun yıllardır varlığını sürdüren ve sürdürmeye de devam eden bir meslektir. Gerçek medyum hoca kadim büyü kitaplarında yer alan büyülerin nasıl yapıldığına ve nasıl bozulduğuna dair bilgileri bilir. Kendilerini insanlara yardım etmek için adayan medyum hocalar Havas ve Ledün ilmi bilgilerine sahiptirler.

Medyum hocalar genellikle doğuştan gelen bazı özel yeteneklere sahiptirler. Doğa üstü güçler ve ruhlar ile iletişim kurabilirler. Büyü yaparken ve bozarken de tılsım ve duaların yanı sıra ruhani güçlerden yardım almaktadırlar. Ruhani güçler yardımı ile yaptıkları büyülerin etkileri çok tesirli ve kalıcı olmaktadır. Ayrıca hangi büyü de hangi dua ve tılsımların okunacağını çok iyi bilirler.

Büyü Yapan Medyum Hocalar

İnsanlar çeşitli amaçlar ile büyü yaptırmak için medyum hocaların kapısını çalmaktadır. Günümüzde en rağbet gören büyülerden bir tanesi aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü hem ak büyü hem de kara büyü sınıfında yer almaktadır. Ak büyüler genellikle iyi niyetle ve insanların mutluluğu için yapılır.

İnsanları aşık etme amacıyla dahi olsa aşk büyüsü kara büyü olarak da uygulanabilir. Gerçek, doğru ve güvenilir medyum hocalar her ne kadar kara büyülerin nasıl icra edileceğini bilse de insanlara zarar vereceği ve hayatlarını darmaduman edeceği için kara büyü yapmaktan kaçınırlar. Gerçek medyum hocalar bilgilerini, tecrübelerini ve yeteneklerini sadece insanlara yardım etmek için kullanırlar.

Büyü Bozan Medyum Hocalar

Büyü yapmak kadar büyü bozmak da çok önemli bir manevi ritüeldir. Bazı kötü amaçlı, kıskanç kişiler karşı tarafa zarar vermek amacı ile en kuvvetli kara büyüleri yaptırabilirler. Büyü ne kadar kuvvetli olursa olsun doğru medyum hocalar tarafından bozulabilmektedir.

Büyü, vefk, celb gibi çeşitli uygulamalar icra eden medyum hocalara büyü bozdurmak istiyorsanız kendileri ile bizzat görüşmeli ve işlem yaptırmalısınız.  Alanında uzman ve işin ehli medyum hocalar ile çalışmak sizlerin hayatında her zaman doğru ve olumlu sonuçlar yaratacaktır. İşini en iyi şekilde yapan medyum hocalara nasıl ulaşabilirim diye düşünüyorsanız internet üzerinden medyumlar hakkında yapılan yorumları inceleyebilirsiniz

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |