Bağlama Büyüsü Büyü

Adet Kanı Büyüsü

Tarafından yazılmıştır admin

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü etkileri bir ömür devam eden, sadece aşk ve cinsellik amacı ile yapılan bir büyü çeşididir. Kadınlar tarafından erkeklere yaptırılan bir büyüdür ve çok uzun yıllardan beri uygulanmaktadır. Kara büyü sınıfında bulunan adet kanı büyüsü erkeğin bilinç altını kontrol ederek kadına aşık olmasını sağlar.

Evliliğinde ya da ilişkisinde sorun yaşayan kadınlar veyahut da bir erkeği kendisine aşık ederek intikam almak ya da parasını yemek gibi niyetler ile uygulanabilir. Erkeğin hayatında bir başkası olsa dahi adet kanı büyüsü sonrası erkek o kadından ayrılmakta ve büyüyü yaptıran kişiye gitmektedir. Adet kanı büyüsünün etkileri çok güçlüdür ve asla kendiliğinden bozulmaz.

Adet Kanı Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Adet kanı büyüsü aşık etme konusunda çok ünlü bir büyüdür. Toplumda bununla ilgili bazı rivayetler dolaşsa da aslında çok özel yöntemler ile yapılmaktadır. Adet kanı büyüsü, kanamanın belli günlerinde yapılmaktadır ve özel dualar ile mühürlenir. Bu nedenle büyünün etkilerinden faydalanmak isteyen kadınlar kulaktan dolma bilgiler ile hareket etmek yerine büyüyü medyum hocalara yaptırmalıdır.

Bekar kadınlar tarafından da tercih edilen adet kanı büyüsü genellikle evliliklerinde problem olan ya da 3. Kişilerin araya girmesi nedeniyle eşlerinden ve sevgililerinden ayrılmak üzere olan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Adet kanı büyüsü sayesinde boşanma aşamasına kadar gelmiş çiftler dahi ayrılmaktan vazgeçer ve erkek eşine sadık kalır. Hayatında başka bir kadın varsa eğer onu terk eder.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Adet kanı büyüsü sadece eşleri ya da sevgilileri kendine aşık etme amacıyla değil aynı zamanda intikam amacıyla başka kadınlar tarafından da yapılır. Eşinizin size olan ilgisi ve sevgisi azaldıysa, hayatında bir başka kadın olduğundan şüphe ediyorsanız medyum hocalara başvurarak bakım yaptırabilirsiniz.

Adet kanı büyüsü çok güçlü bir büyüdür ve mutlaka medyum hocalar tarafından bozulmalıdır. Kesinlikle kendi çabanız ile büyüyü bozmaya kalkmamalısınız. Büyü ters etki yaparak eşinizi sizden daha fazla soğutabilir ve evliliğiniz bitme noktasına gelebilir. Bozulması en zor kara büyülerden bir tanesi olan adet kanı büyüsünün asla hafife alınmaması gerekir.

 

 

 

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |