Aşk Büyüsü Büyü

Aşık Etme Duası Hangisidir?

Tarafından yazılmıştır admin

Aşık Etme Duası Hangisidir?

Aşık etme duası hangisidir?  Dua etmek isteyen kişiler tarafından araştırılır. Sevdiğiniz ama size olan aşkından emin olmadığınız kişiler için aşık etme duaları okunmaktadır. Hangi duanın okunması gerektiğini bilmek önemli bir konudur. Bu dualar oldukça fazladır. Boş zamanlarınızda ve vakit bulduğunuz anlarda onları okumak sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayacaktır. Eğer konuyla ilgili bilginiz bulunmuyorsa medyum hoca yardımı alabilmeniz mümkündür. Medyum hocalar birçok konuda bilgilidir. Onların ilmi bilgileri ve duaları oldukça fazladır. Günümüzde medyum hocalara ihtiyaç bulunur. Her dönemde olduğu gibi içinde bulunduğumuz dönemde de birçok konuda onlardan yardım almaktayız. Eski zamanlarda sağlık, şifa, mutluluk konularında medyum yardımı alındığı görülür. Günümüzde ise birçok konuda medyuma danışılmaktadır.

Aşık Etme Duası Ne Demektir?

Aşık etme duası istek ve dileklerin temennisinde okunan dua olmaktadır. Evli ya da bekar kişiler bu duaları okuyarak amaçlarına ulaşmak için adım atarlar. Evli kişiler eşinin aşkını tekrar harekete geçirebilmek için bu duaları okumaktadır. Evliliklerde aşk azalabilir. Aradaki sıcaklık kaybolabilir. Böyle bir durumda aşkın alevlenmesi evliliğin devamını sağlayacaktır. Bekar kişiler ise sevdiği ve aşık olduğu insanın aşkını kazanarak mutlu bir beraberlik arzu etmektedir. Tüm bu amaçlar için aşık etme dualarını okumalı ya da okutmalısınız. Vakti geldiğinde duaların kabul göreceğini ve arzu ettiğiniz aşka ulaşacağınızı fark edeceksiniz. Doğru olan duaların okunması, içinizin temiz olması ve en güzel dileklerin iletilmesi önemlidir.

En Güzel Aşık Etme Duaları

Aşık etme duası hangisidir? Diye merak edenler bu duaların oldukça fazla olduğunu görürler. Bunlardan birkaçını sizinle paylaşacağız. Bunlardan başka ve farklı olanları da medyum hocalarda bulunmaktadır. Onlardan yardım alabilir, duaların okunmasını sağlayabilirsiniz.

Yâ vedûdü yâ vedûdü yâ vedûdü yâ zel arşil mecîdi yâ mübdiü yâ müıydü yâ fe’âlün limâ yürîdü es’elüke bi nûri vechikellezî lâ mele erkâne arşike ve es’elüke bi kudratikelletî kadderte bihâ alâ halkıke ve bi rahmetikelletî vesiat külle şey’in lâ ilâhe illâ ente eğısnî yâ mugıysü eğisnî yâ mügıysü eğisnî yâ mugıys.

Allahümmec’al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey’in kadiyr.Allahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya’kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel’inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel’aserat.tevekkel ya cibriylü ente ve a’vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil

 

 

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |