Aşk Büyüsü Dualar

Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası
Tarafından yazılmıştır admin

Aşık Etme Duası

Aşık etme duası birine aşık olduğunuzu hissettiğiniz zamanlarda edilir. Genellikle karşılıksız olarak birine aşk duyuyorsanız yapmanız gerekenler bulunur. Onun aşkını kazanmak kolay olmayacaktır. Dikkatini çekmek istiyor olabilirsiniz. Aşk ritüelleri arasında duaların yeri farklıdır. Bunların hangi dualar olduğunu öğrenmeniz sevdiğiniz kişinin size olan ilgi ve alakasının değişmesine neden olacaktır. Birçok dua aşk için edilir. Bu duaların belirli vakitlerde edilmesi de önemlidir.

Aşk oldukça güzel bir duygudur. Karşılıklı olduğu durumlarda kişilere ayrı bir mutluluk da vermektedir. Aşık etme dualarını platonik aşkınızın size aşık olması için edebileceğiniz gibi evliyseniz eşinizin size olan aşkının artması için de edebilirsiniz. Birçok kişi bu dualardan yardım alarak karşılıklı aşkı yaşamaktadır.

Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası

En Etkili Aşık Etme Duası

Aşık etme duası oldukça etkili güçlere sahiptir. İnsanlar kendini Allah’a yakın hissetmek ve ona dileklerini bildirmek için dua eder. Sağlık, mutluluk, huzur gibi dualardan sonra aşk duaları oldukça fazla edilir. Kişiler sevdiği insana karşı bu duaları ederken yakınları için de edebilir. Çocuklarının mutlu bir evlilik yapmasını isteyen kişiler de aşık etme dualarından yardım almaktadır.

Bu duaların arasında en etkili olan ve tesir gücü fazla olan dua konusu araştırılmaktadır. Her derde deva olduğu bilinen Ayetel Kürsi duasını sabah akşam okuyarak dileğinizi Allah’a iletebilirsiniz. Vakit bulduğunuz her zaman farklı dualar da okumak makbuldür. Abdestli bir şekilde dua etmeniz faziletli olarak bilinmektedir.

Kısa Aşık Etme Duası

Aşık etme duası uzun olduğu zaman kişiler gerekli zamanı ve enerjiyi kendinde bulamayabilir. O yüzden de kısa aşık etme duaları aranır. Aşağıda bulunan duayı okuyarak sevdiğiniz insanın size aşık olmasını Allah’tan dileyebilirsiniz:

Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba’duhüm ilâ ba’dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta’kılûn. Ve kânû min kablü yesteftihûne alellezîne keferû. Ellezîne yeterabbesûne biküm fein kâne leküm fethun minallâh.

Aşık etme duası okuyanlar amaçlarına en kısa sürede ulaşacaktır. Aşk içinde yaşamak ve mutlu olmak için hayatınızda bu dualara yer vermeniz gerekir.

 

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |