Aşk Büyüsü Büyü Ritüel

Aşık Etme Ritüeli

Tarafından yazılmıştır admin

Aşık Etme Ritüeli

Aşık etme ritüeli aşk konusunda en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesidir. Pek çok çeşidi bulunur ve hem ak büyü hem de kara büyü olarak uygulanabilir. Ak ya da kara büyü türü ise kişinin niyetine göre değişmektedir. Etkileri ortalama iki haftada görülen aşık etme ritüeli sevgiliye, nişanlıya, eşe ya da platonik olarak aşık olunan birine yaptırılabilir.

Herhangi bir sebeple kavuşamayan sevgilileri, kayınvalide, eski sevgili ya da dışarıdaki bazı kişiler tarafından ilişkinin evlenme ile sonuçlanmasına engel olan kişileri bertaraf etmek önemlidir. Aşık etme ritüeli ile büyü yaptıran kişiler mevcut sevginin daha da artması ya da sevgisi hiç olmayan birinin aşık edilmesi için uygulanabilir. Uzaktan da yapılabilen aşk büyüsünün etkileri ortaya çıkması için iki kişinin birbirini daha önceden bir şekilde tanıyor olması gerekir.

 

Aşık Etme Ritüeli Çeşitleri

Aşık etme ritüeli çeşitlerinin çok farklı yapılış şekli bulunur. Yapılış şekilleri değişik olsa da amaç genelde aynıdır. Medyum hocalar aynı amaca yönelik olarak farklı aşık etme ritüelleri uygulayabilir. Çünkü aşık etme ritüellerinin hepsinde amaç büyüyü yaptıran kişiye büyü yapılan kişiyi aşık etmektir. Aynı zamanda bağlama büyüsü olarak da bilinir.

Aşık etme ritüeli çeşitlerini ve evde yapılıp yapılmadığını pek çok kişi merak etmektedir. Aşık etme ritüeli olarak adet kanı büyüsü, papaz büyüsü, karabiber büyüsü, nohut büyüsü, gül büyüsü, mum büyüsü, canbar büyüsü, kıl büyüsü, fotoğraf büyüsü, vs gibi çeşitler uygulanmaktadır. Bazıları ak büyü olarak uygulanabilir bazıları da kara büyü olarak yapılmaktadır.

 

Aşık Etme Ritüeli Yapan Medyumlar

Aşık etme ritüeli son yılların gözde büyülerinden sayılmaktadır ve erkek ya da kadınlar tarafından uygulatılabilmektedir. Evli ve bekarların tercihleri arasında bulunur. Etkili olması için alanında uzman medyum hocalar ile çalışılması gerekir.

Aşık etme ritüeli genel olarak etki etme süresi 14 gün olarak bahsedilse de yapılan büyünün türüne göre etkileri farklı zamanlarda ortaya çıkabilir. Büyülenen kişi kalbinde büyük bir aşk hissederek büyü yaptıran kişiye ulaşmak ister. Bütün benliği onunla kaplandığından dolayı başka hiç kimseyi düşünemez.

 

 

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |