Büyü

Şans Büyüsü

Tarafından yazılmıştır admin

Şans Büyüsü

Şans büyüsü birçok kişi tarafından tercih edilen ve sıklıkla uygulanan bir manevi ritüeldir. İnsanların bazıları doğuştan şanssız olabilirken bazıları da sonradan hayatlarında olumsuzluklar yaşamaya başlayabilirler.  Bu sebeple de insanlar şanslarının açılması ve işlerinin yolunda gitmesi için şans büyüsünden faydalanabilirler.

Şans büyüsü yapan medyum hocalar yaptıkları büyüler ile kendilerini kanıtlamışlardır. Güçlü maneviyatları ile yaptıkları büyüler hem çok hızlı tesir etmekte hem de çok güçlü etkilere sebep olmaktadır. Şans büyüsü, insanların şanslarının açılması ve hayatta başarılı olmaları için çok sık uygulanmaktadır. Eski büyü kaynaklarında “Sitare büyüsü” olarak adlandırılan büyü günümüzde şans büyüsü olarak bilinmektedir.

 

Şans Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şans büyüsü, günümüzde olduğu gibi eski zamanlarda da çok sık uygulanmaktaymış. O dönemlerde özellikle tüccarlar ve saray halkı şans büyüsünün etkilerinden faydalanmıştır. Bu sayede insanlar hayatlarını olumsuz yönden olumlu yönlere doğru çevirmiştir ve hayal ettikleri hayata kavuşmuşlardır. Etkileri çok güçlüdür ve sadece medyumların uygulaması gereken bir manevi ritüeldir. Vefk şeklinde hazırlanan şans büyüsünün uygulanmasında medyum hocalar doğa üstü varlıkların güçlerine başvurmaktadır.

Olumsuzluklardan ve kötü olaylardan kurtulmak için yaptırılan şans büyüsü insanlara kendilerini yeniden dünyaya gelmiş gibi hissettirmektedir. Ticari hayatta olumlu etkiler yaratan büyü türü aynı zamanda özel hayat üzerinde de etkilidir. Ayrıca büyü yapıldıktan sonra kişi her türlü konuda çevresindeki insanları etkilemeyi başarmıştır.

 

Şans Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Kötü olayları yok etmeye yarayan şans büyüsü usulüne uygun ve doğru medyum hocalar tarafından yapıldığında bir hafta içerisinde etkilerini kişinin üzerinde hissettirmeye başlar. Genellikle 7. Veya 8. Günde etkisini göstermeye başlayan şans büyüsü hem erkekler hem de kadınlar tarafından yaptırılabilir. Büyü etkilerini göstermeye başladıktan sonra kişinin etrafındaki insanlar da kişinin hayatındaki etkileri görmeye başlar.

Şans büyüsü kişilerin iş, sosyal ve özel hayatında da etki gösterir. Ancak mutluluğu ve başarıyı elde eden kişiler büyünün bozulup bozulmayacağını da merak etmektedir. Her büyü de olduğu gibi medyum hocaların büyü bozma işlemlerinde şans büyüsü de bozulabilen büyüler arasında yer alır.

 

 

 

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |