Bağlama Büyüsü Büyü

Eşleri Ayırma Büyüsü Kara Büyü mü?

Tarafından yazılmıştır admin

Eşleri Ayırma Büyüsü Kara Büyü mü?

Eşleri ayırma büyüsü kara büyü mü, son zamanlarda oldukça sık sorulmaktadır. Evli olup da üzerinde ayırma büyüsü olduğundan şüphelenenler vardır. Ayrıca eşleri birbirinden ayırmak isteyenler de vardır, bu duruma şahitlik eden yakın arkadaş ve akraba grupları da mevcuttur. Tüm bu kişiler bu konuyu merak etmektedir.

Bu makalede eşleri ayırma büyüsünden bahsedilecek ve kara büyü kavramına da değinilecektir. Çok özetle belirtmek gerekirse kötü niyet taşıyan her büyü Kara büyüdür. Kişilerin kötülüğünü isteyen, sonunda kötü bir duruma düşmesini arzu eden her büyü kara büyüdür. İnsanların iyiliğini isteyen ve sonunda iyi bir duruma yükselmesini isteyen, bu amaçla yapılan her büyü Ak büyüdür.

 

Eşler Arasında Büyü Belirtileri – Ayırma Büyüsü Kara Büyü mü?

Eşleri ayırma büyüsü kara büyü mü, eşleri ayırma büyüsü Kara büyüdür. Var olan bir birlikteliğin beraberliğin, kurulmuş bir yuvanın bozulmasını yıkılmasını sağlamaya çalışmak, eşleri birbirinden soğutmak kötü niyet taşır.

Bazı istisnalar olabilir. Bazen anne ve babalar çocuklarının yanlış ve uygunsuz kişiyle evlendiğini düşünerek çocuklarını zarardan korumak amacıyla onları eşinden ayırmak isterler. Bu durumda ayırma büyüsünün niyeti eğer olumlu ise Kara Büyü sınıfına girmez. Dikkat edilmesi gereken nokta niyetidir. Genel olarak ayrılık ve yuvanın yıkılması olumsuz bir durumdur ve bu yüzden eşleri ayırma büyüsü Kara Büyü olarak adlandırılır.

 

Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Eşler arasında ufak tefek olaylardan büyük tartışma ve kavgalar kopuyorsa, evin içinde neredeyse her gün bir geçimsizlik ve iletişimsizlik varsa büyüden şüphelenilir. Her iki bireyde de baş ağrıları ve nedensiz yorgunluk rahatsızlıklar halsizlikler görülüyorsa eşler arasında büyü ihtimali vardır.

Herkes zaman zaman baş ağrısı, baş dönmesi veya halsizlik, yorgunluk hissedebilir. Bir iki gün sürüyorsa normaldir. Ancak 3-4 gün süren biraz geçen tekrar başlayan ve haftalar boyunca böyle devam eden, hiç geçmeyen baş dönmeleri halsizlikler ve yorgunluklar büyü şüphesini akla getirir. Eşleri ayırma büyüsü kara büyü mü, yukarıda nedenlerini sıralandığı gibi kötü niyet taşıyan her büyünün Kara Büyü olmasından dolayı ayırma ve soğutma büyüleri de Kara büyüdür.

 

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |