Bağlama Büyüsü Büyü

Evliliğe İkna Etme Büyüsü

Tarafından yazılmıştır admin

Evliliğe İkna Etme Büyüsü

Evliliğe İkna Etme Büyüsü, sevilen kişiyi evliliğe ikna etmek için yapılan büyü çeşididir. Günümüzde erkekler eskisi kadar evlilik sorumluluğu almak istemiyorlar. Eski zamanlarda erkekler 20’li yaşlarına geldiği zaman bir becerisi ve yeteneği veya bilgisi olduğu konularda herhangi bir işte çalışmaya başlar, meslek sahibi olur ve para kazanmaya başlardı. Dolayısıyla hayata erken başlayan erkek ekonomik açıdan kendini yeterli hissederek aile hayatı kurmaya hazır hale gelirdi.

Artık günümüzde bir erkeğin bazen bu seviyede becerikli olması 30 yaşlarına denk geliyor. Hatta kırklı yaşlara gelip de anca kendi hayatına kurabilmiş ve maddi özgürlüğüne ele alabilmiş erkekler de mevcut. Dolayısıyla evlilik yaşı gün geçtikçe ilerlemiş durumdadır. Hal böyle olunca da erkekler evlilikten kaçmaya ve maddi manevi olarak evlilik sorumluluğu almaya hazır hale gelmeleri gecikmektedir.

 

Erkeği Evliliğe İkna Etme Büyüsü

Evliliğe İkna Etme Büyüsü, erkeğin evlenmeye ilk önce maddi olarak hazırlandıktan sonra yapılır. Çünkü maddi olarak hazır olmayan, evi çekip çevirme konusunda yetersizlik hisseden erkek kendi güçsüzlüğünün farkına vararak ‘evine bakamıyor’ konumuna gelmek istemez. Ancak erkek maddi olarak hazır ise belli bir mesleği varsa veya herhangi bir işte çalışıyorlarsa ancak yine de evlilikten kaçıyorsa işte bu tip durumlarda erkeği evliliğe ikna etmeme büyüsü yapılmalıdır.

 

Evliliğe İkna Etme Ritüeli- Sevgiliyi Nasıl Evliliğe İkna Edersin?

Maddi imkanları olan bir işte çalışan veya bir mesleği olan erkek yine de evlilikten kaçıyorsa onu bir an önce evliliğe ikna etmek gerekir. Süre uzadıkça erkek kaçmaya devam edecektir. Ne kadar severse sevsin ne kadar aşık olursa olsun, evlilik belli sorumlulukları gerektirdiği için erkekler sorumluluktan kaçabildiği kadar kaçmak istemektedirler. Ancak sevgili olunduktan itibaren bir sene veya bir buçuk sene içinde evlenilmesi uygundur.

Bazı çiftler aradan 5-6 yıl hatta 7-8 yıl geçmesine rağmen evlenmezler ve 7 yıl sonra evlendikleri anda sevgiliyken alıştıkları konforu bulamadıkları için bocalama yaşarlar. Dolayısıyla sevgili olduktan sonra bir buçuk yıl civarında eşinizi ikna ederek evlenmek uygun olmaktadır. 2 veya 3 yıl da olur, ancak bu süre uzadıkça evlilik ihtimali zayıflar. Evliliğe İkna Etme Büyüsü veya ritüel çeşitleri evlenmek ve yuva kurmak isteyenlerin başvurması gereken faydalı metotlardır.

 

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |