Bağlama Büyüsü Büyü

İkna Etme Büyüsü

Tarafından yazılmıştır admin

İkna Etme Büyüsü

İkna etme büyüsü, kararlarını değiştirmeyen ve bu huyuyla kişilere zorluk çıkaran kişilere uygulanmaktadır. Bazı insanlar yanlış da olsa kendilerine doğru gelen yolda ilerler. Bu durum onların hem iş hem de özel hayatlarına zarar verebilir. Yapılması gereken onları yanlışından döndürmek ve kararının doğru olmadığına ikna etmektir. İşte bu gibi durumlarda ikna etme büyüsü devreye girmektedir.

Bu büyü herkesin uygulayacağı ve yapacağı bir büyü değildir. Öncelikle ikna edilmesi gereken kişiyle ilgili özel eşyaların medyuma iletilmesi gerekir. Medyum bu eşyalara dualar okuyacak ve tılsımlı kelimeler söyleyecektir. Bazen gıdalara okunan dualar söz konusu olabilir. O zaman onları yedirip içirmeniz gerekir. O yüzden izlenecek olan yol medyum tarafından size iletilecektir.

İkna Etme Büyüsü Faydaları

İkna etme büyüsü, bazı kişiler için faydalı olabilmektedir. Mesela iş hayatında yanlışlar yapan ama hala bu yanlışlardan dönüş yapmayarak zarar eden kişilere yapılan bu büyü, onların doğruyu görmesini ve yanlışından dönmesini sağlayacaktır. Farklı bir örnek evlilik hayatı için verilebilir. Eşinin herhangi bir konuda ikna olmaması ailede huzursuzluklara neden olur. Dediğim dedik kişiler evde sıkıntılı zamanların yaşanmasına sebep olmaktadır.

İş yerindeki patronunu ikna edemeyenler, herhangi bir konuyla ilgili başkasını kararından döndüremeyenler ya da sevdiği kişiyi evlenmeye razı edemeyenler bu büyüden faydalanmaktadır. Görüldüğü gibi birçok kişinin ikna edilmeye ihtiyacı olabilmektedir.

Evliliğe İkna Etme Büyüsü

İkna etme büyüsü, uzun süreden beri birliktelik yaşayan ama bir tarafın evliliğe ikna olmaması durumlarında da uygulanır. Genellikle erkekler evlilik konusunda bayanları oyalayabilir. Bu durumdan sıkıntı duyan kadın da ikna etme büyüsü ile kişiyi evliliğe razı edebilir. Böylelikle mutlu ve huzurlu birlikteliklerin ortaya çıkması hedeflenmektedir.

Bu durumun tam tersi de düşünülebilir. Ayrılmak isteyen kişiler eşini razı edemiyorsa ikna etme büyüsü bu durumda da gerekli olacaktır. Kadın ya da erkeğin boşanmaya ikna edilmesi için de bu büyü uygulanır. Alanında uzman olan profesyonel bir medyuma giderek içinde bulunduğunuz durumu anlatmalı ve size uygun olacak büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Büyünün tutmasındaki süre dolduğunda etkileri hemen görülecektir.

 

 

 

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |