Bağlama Büyüsü Büyü

Kaşık Büyüsü Yaptırma

Tarafından yazılmıştır admin

Kaşık Büyüsü Yaptırma

Kaşık büyüsü yaptırma, son zamanlarda pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Kaşık büyüsü hem Ak büyü hem Kara büyü niteliğindedir. Kişiyi kendine bağlama, giden sevgiliyi geri döndürme amacı ile de kaşık büyüsü olumlu nitelikte yapılabildiği gibi olumsuz nitelikte de yapılmaktadır.

Olumsuz olarak yani Kara Büyü sınıfına giren kaşık büyüsü ise soğukluk sağlama, ayırma, yuvayı dağıtma gibi amaçlarla da yapılır. Kişiyi sevdiğinden soğutmak, ayırmak amacıyla yapılır. Birbirlerini ne kadar seviyorlarsa sevsinler büyünün etkisiyle yuvaları dağılma noktasına gelir. Dolayısıyla kaşık büyüsü yaptırmak için oldukça iyi düşünüp doğru karar vermek gereklidir. Çünkü büyünün geri dönüşü olmaz.

 

Tahta Kaşık Büyüsü Nedir? – Kaşık Büyüsü Etkisi Kaç Günde Başlar? Kaşık Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Kaşık büyüsü yaptırma ile ilgili en çok merak edilen konular kaşık büyüsün etkisinin kaç günde başladığı, kaç günde etki ettiği ve etkisini ne kadar sürdüğü gibi konulardır. Aynı zamanda tahta kaşık büyüsü niçin yapılır tahta kaşık büyüsü nedir ve kaşık büyüsü duası da merak edilmektedir.

Kaşık büyüsü hem Tahta kaşık ile hem demir kaşık ile yapılabilmektedir. Tahtanın özellikleri ve demirin özellikleri birbirinden farklıdır. Tahta doğanın gücünü simgelerken demir ise metalin gücünü simgeler. Dolayısıyla hikayemizi anlattığınız zaman uzman medyum kaşık büyüsünün tahta kaşık ile mi demir kaşık ile mi yapılacağına karar verir. Kaşık büyüsü etkisi bir hafta içerisinde görülmeye başlar 21 gün içerisinde ise kendini kesin olarak gösterir.

 

Ters Kaşık Büyüsü Nedir? Mezara Gömülen Kaşık Büyüsü- Demir Kaşık Büyüsü

Ters kaşık büyüsü kaşık büyüsünün etkisini tersine çevirmek amacıyla yapılan büyüdür. Dolayısıyla aslında kaşık büyüsünü bozmak amacıyla yapılan büyü çeşididir. Mezara gömülen kaşık büyüsü ise büyünün sonsuzluğa dek sürmesini sağlar. Etki gücünü arttırır.

Demir kaşık büyüsü yapılmasının amacı aynı zamanda demirin gücünden de yararlanmaktır. Demir kötü ruhları kovar ve iyi ruhları çağırır. Dolayısıyla büyünün etki gücünü arttırır. Sevgi aşk ve gönül ilişkilerinden mustarip olanlar genellikle kaşık büyüsü yaptırma yoluna giderler. Tüm bu konularda medyum yardımı almanız ve uygun olan büyünün yapılmasını sağlamanız gerekir.

 

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |