Büyü

Evlilik Ritüeli Nasıl Yapılır?

Tarafından yazılmıştır admin

Evlilik Ritüeli Nasıl Yapılır?

Evlilik ritüeli nasıl yapılır, evlenmek için hangi ritüeller izlenir, neler yapılır gibi sorular bu makalede yanıtlanmaktadır. Aile kurmak, pek çok bekarın arzuladığı bir olgudur. Aile olmanın temeli ise evliliktir ve bu yüzden evlilik, hayatın en önemli geçiş dönemlerinden biridir. Mutlu bir evlilik insanın sağlığını, bereketini ve iş hayatındaki başarıyı da olumlu etkiler. Mutlu evlilik yaşayanların yaşam kaliteleri artar.

Evlilik ritüeli için en önemli kural kişinin gerçekten kalpten evlenmeyi istemesidir. Sadece yaş gereği veya toplumsal statü gereği evlenmiş olmak için evlenmek isteniyorsa bu ritüeller amacına ulaşsa bile kısa sürede bozulabilir. Bu yüzden mantık olarak değil gönülden evlenmeyi istemek ve bu kararın ne olursa olsun arkasında durmak gereklidir. Sabır burada en önemli konudur.

 

Evlilik Ritüeli Nedir? En Etkili Evlilik Ritüeli

Evlilik ritüelleri sonucunda kişinin karşılıklı sevgi ve saygı içerisinde olduğu mutlu bir evlilik yapması hedeflenir. Evlilik ritüeli nasıl yapılır? Uzun süredir sevgililik ilişkisi içerisinde bulunduğunuz birisi olabilir. Ve bu kişiyle evlenmek amacıyla evlilik ritüeli yapılabilmektedir. Veyahut karşınızda hiç böyle bir aday olmayabilir. Yani gönül ilişkisi içerisinde bulunduğunuz birisi olmayabilir ancak o doğru kişiyle tanışıp evlenmek istiyor olabilirsiniz. Bu durumda da evlilik ritüeli yapılır. Yani ister biriyle gönül ilişkisi içerisinde olun ister platonik bir ilişki yaşayın ya da ister hiçbir ilişki yaşamamış olun evlilik ritüeli evlenmek için atılan bir adımdır.

 

Evlilik İçin Ritüel- Evlilik Ritüeli Yapanlar

Evlilik ritüeli yapanlar niyet ve güçlü bir inanca sahip olarak yapmışlarsa kesin olarak kalıcı sonuca ulaşırlar. Kendi resmini ve evlenmek istediğiniz kişinin fotoğrafı veya temsili resmi üst üste konularak beyaz bir bez ile sarılır. Eğer biliniyorsa her iki kişinin adı soyadı ve doğum tarihleri de bir kağıda yazılarak eklenir. 7 Gece boyunca yastığın altına konularak uyunur ve gelecekte bir arada olduğunuz mutlu güzel günler düşünerek uykuya dalınır. Yedi gecenin sonunda fotoğraflar temiz bir toprağa gömülür.

Evlilik ritüeli nasıl yapılır? Kişinin adı soyadı, doğum tarihi gibi bilgileri bilmek süreci hızlandırır. Onlar bilinmiyorsa fotoğrafı üzerinden bir ritüel yapılır. Fotoğraf veya resme ulaşmak mümkün değilse evlilik adayının temsili bir resmi çizilerek onun üzerinde ritüel işlemleri yapılır.

 

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |