Aşk Büyüsü Büyü

Kime Aşık Etme Büyüsü Yapılmalı?

Tarafından yazılmıştır admin

Kime Aşık Etme Büyüsü Yapılmalı?

Kime aşık etme büyüsü yapılmalı? Sevdiğiniz kişilere yapılmalıdır. Bir anlık hırslara öfkelere kıskançlıklara kapılarak sevmediğiniz bir insana sadece size kul köle olsun diye yapılan büyüler ömür boyu istemediğiniz sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden sadece ve sadece bir gönül ilişkisi, sevgililik veya evlilik gibi ciddi ilişkiler yaşamak istediğiniz arzuladığınız kişilere aşık etme büyüsü yapılmalıdır. Aşık etme büyüsü; sevgi ve ilgi görmek istediğiniz kişilere yapılmalıdır.

Örneğin bir kişiyi seviyorsunuz fakat o size yeteri kadar ilgi ve alaka göstermiyorsa o kişinin sevgisini kazanmak için aşık etme büyüsü yapılır. Bunun dışında evliyseniz, halihazırda devam eden bir ilişkiniz var fakat belli bir süredir çeşitli problemlere bağlı olarak aranızın açıldığı durumlarda partneriniz için aşık etme büyüsü yapılır. Platonik olan aşklar için yapılır.  Bir kişiyi seviyorsunuz fakat o kişi sizi tanımıyor veya hiç o gözle bakmıyorsa bu kişinin de dikkatini ve ilgisini çekmek için aşık etme büyüsü yapılır.

Aşık Etme Büyüsü Kim Tarafından Kime Yapılmalı?

Aşık etme büyüsü öncelikli olarak halihazırda bir ilişki içerisinde bulunduğunuz kişiye yapılır. Bunun dışında belli bir zaman ilişki yaşadığınız fakat şu anda ayrıldığınız görüşmediğiniz belli nedenlerden ötürü uzaklaştığınız kişilere aşık etme büyüsü yapılır. Kime aşık etme büyüsü yapılmalı? Eğer aranızda belli bir ilişki yok ise aranızda bir gönül bağı oluşmasını sağlamak için de aşık etme büyüsü yapılır.

Ancak bunun etkileri biraz daha geç tesir eder ve zahmetlidir. Halihazırda var olan bir ilişki veya geçmişte var olup, ayrılık yaşanmış bir ilişkide aşık etme büyüsü daha hızlı etki ederken aranızda hiçbir şey geçmemiş olan bir kişiyle yeni bir ilişki başlatmak için yapılan aşık etme büyüsünün tutması biraz daha zaman almaktadır. Sabır gerektirir.

Kimler Aşık Etme Büyüsü Yapabilir?

Evde uygulayabileceğiniz basit ritüeller olduğu gibi uzman bir Medyum hoca tarafından yapılan aşık etme büyüleri de oldukça hızlı tesir eder. Aşık etme büyüsünü yapacak olan kişi hem fiziksel hem ruhsal olarak temiz olmalıdır. Büyünün tutması için kötü ve art niyetli düşüncelerden arınmış olunmalıdır.

Kime aşık etme büyüsü yapılmalı? Eş, sevgili, nişanlı, ayrıldığınız kişi, platonik sevgi beslediğiniz kişilere aşık etme büyüsü yapılır. Aşık etme büyüsünü yapacak olan kişi tecrübeli bir hoca veya uzman bir Medyum olursa sonuçlar daha kısa sürede ve net içinde görülmeye başlar.

 

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |