Bağlama Büyüsü Büyü

Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü

Tarafından yazılmıştır admin

Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü

Köpek gibi aşık etme büyüsü çok eski yıllardan beri aşık etme amacı ile yapılan bir büyü türüdür. Büyünün köpek gibi aşık etme olarak adlandırılması ise köpeğin sadıkane dost canlısı bir hayvan olmasıdır. Köpek gibi aşık etme büyüsü yapıldıktan sonra kişinin gözü büyüyü yaptıran kişiden başka kimseyi görmez ve ona sadık kalır.

Hangi büyü çeşidi olursa olsun her büyünün alanında uzman medyum hocalar tarafından yapılması önemlidir. Köpek büyüsü evliliklerin, ilişkilerin bir ömür boyu devam etmesini sağlar. Kalıcı etkilere sahip köpek gibi aşık etme büyüsü genellikle evli çiftler tarafından eşlerinin kendilerine sadık kalması amacı ile yapılır. Bu sayede kişiler eşlerine sürekli sadık ve bağlı kalır.

Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Köpek gibi aşık etme büyüsü için köpekte bulunan kıl, tırnak gibi malzemelerden yararlanılmaktadır. Köpek büyüsünün etki etmesi yapılan kişinin cinsiyetine göre değişmektedir. Köpek büyüsü eğer kadınlara yapılmışsa etki etme süresi 28 günü bulut. Ancak erkeklere yapılan büyü en geç 11 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar.

Köpek büyüsünün kadınlarda daha uzun sürede etki etmesinin sebebi kadınların güçlü bir duruşa sahip olduğundan dolayıdır. Ayrıca kadın ve erkek arasındaki fark kadınlar büyünün etkisi altına girmiş olsa dahi hayatlarına eskisi devam eder. Ancak erkeklerde büyünün etkisi çok çabuk görülür. Büyü yapılan erkek kendisini büyü yaptıran kişiye adar ve ondan başka hiç kimse umurunda olmaz.

Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü Neden Yapılır?

Köpek gibi aşık etme büyüsü hem erkeklere hem de kadınlara yapılabilen bir manevi ritüeldir. Havas ilmine sahip medyum hocalara yatırılan kopek büyüsü hem kalıcıdır hem de güçlü etkilere sahiptir. Genellikle evli kadınlar tarafından kocalarına yaptırılan bir büyü türüdür. Ayrıca sevgililer, nişanlılar ya da platonik aşıklar köpek büyüsü yaptırarak sevdiklerini kendilerine bağlayabilirler.

Sevdikleri insanların kendilerine köpek gibi bağlanmasını isteyen kişiler genellikle bu yönteme başvurur. Ayrıca evliliklerinde eşlerinden yeterli ilgi ve sevgiyi görmeyen kişiler de köpek büyüsünün olumlu etkilerinden yararlanmaktadır. Köpek gibi aşık etme büyüsü sayesinde birbirini seven kişiler bir ömür boyu mutlu yaşarlar ve birbirlerine sadık kalırlar.

 

 

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |