Medyum Yorumları

Yorumlar

 • Ben ciddiye almazdım inanmazdım böyle şeylere taaki didar Hocamı Tanıyana kadar.Bir sorunum için ulaştım sanki ailemden biri gibi herşeyimi bildi,söyledi ve sorunumu çözdü.Ben böyle ilmi yüksek bir hocaya denk gelmedim.

 • Merhaba Arkadaşlar ben didar Hocayı hasbel kader internette buldum.Konuştum ve bana kaşık işleminin daha uygun olduğunu söyledi ve kaşık işlemi yaptırdım.Tüm ayrıntılarını a’dan z’ye benimle paylaştı.Çok şeffaf ve işini düzgün yapan bir hoca.

 • Ben Didar hocayla 4 yıl önce eşim için konuştum.Eşimin gözü beni görmüyordu bana kabala işlemi yaptı ve gönderdi hala konuşuruz.Numarası hep aynıdır.Allah işini gücü rast getirsin.Efsana bir hoca.

 • Ben normalde ne büyüye ne de vefklere inanan bir insandım. Ama etkisini gözümle görünce inanmaya başladım. Okuyorum bir sürü insan defalarca dolandırılmış, bendeki acemi şansı mıdır nedir bilmem ama tek seferde doğru kişiyi bulmayı başardım.

  Baş ağrım vardı ve doktorlar buna bir çözüm bulamadı. Alışman lazım ağrıyla yaşamaya dediler ve ben de kabulleniyordum. Ama özellikle sınav dönemlerinde çok artan ağrı nedeniyle dayanılmaz hale geldim. Hem bir iş yapamıyorum hem de ağrıdan kıpırdayamıyorum. Ne denediysem olmadı, bitkisel kürlerden masaj yağlarına kadar her şeyi yaptım. En sonunda didar hocaya ulaştım sırf denemek için, benim deneyimim olumlu oldu. Muska yazdı, inanmaya inanmaya boynuma taktım ve o günden beri imanım resmen yerine geldi. Kafa ağrısından eser yok, üstelik kendimi daha dinç hissediyorum. Tıbbi konularda hizmeti olmadığını söylemişti büyü varsa büyü bozabileceğini söylemişti ve öyle de oldu.

  0539 477 44 16 kendisinin telefonu internette başka didar hocalar da çıkıyor dikkat edin.

 • BEN DİDAR HOCAYLA BİR ARKADAŞ VESİLESİYLE TANIŞTIM.BANA TILSIM YAPTI VE GÖNDERDİSÖYLEDİKLERİNİ HARFİYEN YAPMAMI İSTEDİ VE YAPTIM.BENİM İŞİM 27.GÜNDE OLDU.ÇOK SAMİMİ BİR HOCA KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM.

 • Ben Didar Hocaya kocama dadanan bir kadın için ulaştım.Kendisi aile kavramına çok Önem veren biri.İnanın ayırma işlemini resimlerine bakarak kaşık işlemiyle yaptı.Eşim yanımdan ayrılmak istemedi ve kadının yanınada birdaha gitmedi.
  Not:Kadın eşime bağlama yapmış onuda bozdu. numarası 0539 477 44 16

 • Merhaba arkadaşlar ben hocaya eşimden eşiyet gördüğüm için ulaştım. Çok üzüldü çok duygusal ve ipek gibide bir sesi var.Arayınca kapatmak istemiyorsunuz.Eşime gümüşe bir muska yaptı ve gönderdi.3 gün yastığına 10 gün çamaşırına sardım.Baştan yüksek bir yere koydum.Eşim şimdi kuzu gibi oldu.
  Sağol varol Didar hocam.Numarasıda 05394774416

 • Arkadaşlar ben didar hanımla Tavsiye üzerine tanıştım.Beni tanıştırandanda hocamdanda Allah razı olsun.Ben hocam bu kadından bir yol olmaz ben pes ettimd esemde hocam pes etmedi.Karımı evine geri gönderdi.Allah razı olsun hocam. 0539 477 44 16

 • Merhaba ben DidarHocayı 15 seneden beri tanırım.Defalarca da ziyaret etmişliğim vardır.Çevremde En az 10 Kişiye Yardımı dokunmuştur.Ben kendinisinden çok fayda gördüm Allah ondan razı olsun.Her zaman yanımda olmuştur.Eşimle sorunlarım vardı halletti çocuklarımlarımla problemler yaşıyordum yardımcı oldu.Kısmetim kapalıydı onun için 2 muska gönderdi bana.Her zaman yanımda oldu bi abla gibi bana kendisine ne yapsam hakkını ödeyemem.Çok iyi güvenilir bir dost gibi.Ulaşırsanız derdinizi inşallah şifa bulursunuz.

 • Ben medyumlardan çok ağzı yanan biri olduğum için biri bana medyum sorduğunda tavsiyede bulunurken çok çekiniyorum. Bu yüzden isim vermekten hep kaçındım. Ama burada çok mağdur insan var, en azından direk olarak tavsiye etmesem de araştırmalarını önerebileceğim bir isim var. Medyum Didar’a ismini araştırmalarını ve yorumları okumalarını tavsiye ederim.

  Benim yaptırdığım çalışmalarda çok güzel sonuç aldık, istediğim şeyleri yapmayı başardı. Üstelik ilgili bir insan ve halden anlıyor. Ona göre karar verirken değerlendirirsiniz. Daha fazla dolandırılmayın yazıktır. 0539 477 44 16 kendisinin numarası

 • Bugüne kadar çok medyum hocayla çalıştım, kiminden iyi sonuç aldım, kimine para kaptırdım binbir güçlükle geri almaya çalıştım ve alamadım ama bugüne kadar en iyi sonucu aldığım Medyum didar buradan övmek benim boynumun borcudur. Hem mütevazi hem de iyi kalpli nefes gücü yüksek medyum didar hocam bana hayatımın en önemli sınavında yardımcı olan muskayı yazdı. En zor günlerimi onun sayesinde aktardım. Nasıl bir müsibet vardıysa üstümde, ne sınava ne derslere çalışamıyordum. Bir akrabamız vesilesiyle numarasını aldım ve kendisiyle görüştüm. Medyum didar hocam bana bir haftada muskayı yazdı yolladı. Aldığım andan itibaren etkilerini görmeye başladım. Bunu gördükçe daha da mutlu oldum daha da hevese geldim. En sonunda medyum didar hoca vesilesiyle hem istediğim yeri kazandım hem de kendi ailemi taşıyabilecek güce ulaştım. Şimdi buradaki arkadaşlara rehberlik olması amacıyla bu yorumu yazıyorum umarım adminler onaylarlar.

 • Arkadaşlar sizin için paylaşıyorum ben iki işlem yaptırdım Allah bin kere razı olsun didar hocamdan her istediği yaptı her zaman cevap verdi kısa sürede işlerimi çözdü hem sevgilimi geri getirdi hem ailemi ikna etti Allah razı olsun gerçekten garantili işlem istiyorsanız Didar hocamı tek geçerim 0539 477 44 16 iletişim numarası

 • Didar hocanın kendisi ciddi ama bir okadarda naif bir hoca.Tersi ters o yüzden boş muhabbet için aramayın.Samimi olan yardıma ihtiyacı olan herkese yardımcı oluyor.Allah razı olsun beni deli divana aşık olduğum sevdiğime çevirgel işlemi ile kavuşturdu.

 • Didar ablam çok iyi 16 günde işlemin olur. Benim düğün olacakken pat diye sebeb siz yere aramız açıldı. Ters giden birseyler vardı.kesin ailesi evleneceğim adama büyü yaptırdı.ve didar ablayı buldum.sonra anlattım. Bana güven verdi. Sonuxlaninca buradan yazacağım. Tavsiye ediyorum pişman olmazsınız. Çok ilgili çok iyi biri

 • MEDYUM DİDAR
  Telefon 0539 477 44 16
  Güvendiğim hocadir 4 Kişiyle beraber işlemlerimiz başarıyla tuttu Şiddetle tavsiye Ederim PISMAN OLMAZSSIZ… Allah Razı Olsun HOCAM şuan sevdiğimle mutluyumm

 • Aramızdan su sızmayanyediğimiz içtimiz ayrı gitmeyen canımdan çok sevdiğim sevdiğimden sudan sebep ayrıldık.4 aydır görüşemiyordum.Son çare olarak didarhocama ulaştım.İlk konuşmada ne kadar dobra candan ciğerden biri olduğunu anladım.Bana hakiki iran safranıyla okunmuş bir tılsım gönderdi.Dediklerini yaptım.10 gün sonra bahaneyle beni aradı.Ben yüz vermediğim halde defalarca beni aramaya başladı.İşin rast gelsin canım ablam.

 • Ben hocamla internette gezerken denk geldim.Sevdiğimden ayrılmış intiharın eşiğine gelmiştim.Allah razı olsun beni toparladı bana hem ablalık hem pskologluk yaptı.Pskiyatriye gitsem bu kadar dinlemezdi.Sesinmi duyunca bile rahatlıyor insan.Bizi çok uğraştırdı sevgilim ama didar hoca özverili ve özenli çalışmasıyla beni sevdiğime kavuşturdu.Allah razı olsun. 0539 477 44 16

 • Ben normalde ne büyüye ne de vefklere inanan bir insandım. Ama etkisini gözümle görünce inanmaya başladım. Okuyorum bir sürü insan defalarca dolandırılmış, bendeki acemi şansı mıdır nedir bilmem ama tek seferde doğru kişiyi bulmayı başardım.

  Baş ağrım vardı ve doktorlar buna bir çözüm bulamadı. Alışman lazım ağrıyla yaşamaya dediler ve ben de kabulleniyordum. Ama özellikle sınav dönemlerinde çok artan ağrı nedeniyle dayanılmaz hale geldim. Hem bir iş yapamıyorum hem de ağrıdan kıpırdayamıyorum. Ne denediysem olmadı, bitkisel kürlerden masaj yağlarına kadar her şeyi yaptım. En sonunda Didar hocaya ulaştım sırf denemek için, benim deneyimim olumlu oldu. Muska yazdı, inanmaya inanmaya boynuma taktım ve o günden beri imanım resmen yerine geldi. Kafa ağrısından eser yok, üstelik kendimi daha dinç hissediyorum. Tıbbi konularda hizmeti olmadığını söylemişti büyü varsa büyü bozabileceğini söylemişti ve öyle de oldu.

  0539 477 44 16 kendisinin telefonu internette başka Didar hocalar da çıkıyor dikkat edin.

 • Güvenilir medyum arıyorsanız. Medyum Didar Hoca işinin ehlidir. ben kendisiyle çalışıyorum. iletişim numarasını bırakıyorum. 0539 477 44 16 numaradan whatsapptan ulaşabilirsiniz. kendisi sizinle iletişime geçecektir.

 • Aleyküm selam arkadaşlar.Ben hocayla işlem yaptıran bir arkadaşımın vesilesiyle tanıştım.Onun işinin olmasını bekledim bende yaptırmak için.arkadaşımın işi olunca bende eve girmeyen pavyon gazino gezen kocam için işlem yaptırdım.Şimdi evden kovsam bile gitmek istemiyor.Allah ne muradın varsa versin Didar hocam. 0539 477 44 16

 • Merhaba bu tarz işlemlere inanan biri değildim ama insanın başına gelmesi şartmış onu anladım sevdiğim kız beni bıraktı ailesinin yanına dönünce çok değişti ve eskisi gibi olmadı hiç bende şans eseri Didar hocaya denk geldim sevdiğimle benim için yıldıznamemize baktı herşeyi doğru bildi babamın kullandıgı takma ada kadar ondan sonra işlem yaptırdım 18 gün oldu 1 ay zaman verdi bu işlemi beklerken destek için 1 işlem daha yaptırdım ona güveniyorum ve inanıyorum Allahın izni ile umutlarım gerçek olucak Didar hoca ile bir görüşmeni öneririm kardeşim 0539 477 44 16

 • ismim JALE Fransa’dan yazıyorum Medyum didar hocayı buldum. En iyi medyum Didar hocaya bağlama aşık etme büyüsü yaptırdım eşim hiç bana bağlı değildi benimle hiç ilgilenmiyor beni görmezden geliyordu hatta uzun süredir aynı yatakta bile uyumuyorduk medyum Didar hocanın yaptığı büyüden sonra her şey çok kısa sürede çok güzel oldu eşimin bana karşı davranışı çok değişti çok şükür medyum Didar hoca sayesinde bende çok mutlu oldum Allah razı olsun ne kadar teşekkür etsem azdır 🤲 buraya medyum Didar hocanın numarasını bırakmıyorum aramak isteyenler arasın

  0539 477 44 16

 • Arkadaşlar yorumlarınız çok güzel Didar hocaya evlilik büyüsü yaptıran varmı sonuç alan varmı merak ediyorum bende yaptırdım ama bekliyorum daha

 • Didar hocamdan Allah razı olsun .çok ilgili işin ehli biri yaptığı işlemler hep tutuyo teşekkür ederiz.

 • didar hoca sadece hoca değil bi abla arkadaş dost Gerçekten bakım ve işlem olarak çok yetenekli.Allah razı olsun.

 • Selam arkadaşlar bende Didar hocama baglama büyüsü yaptırdım eşime şuan beklemedeyim cok sevdim kendisini sürekli iletişim halinde her soruma az veya çok cevap veriyor iletişimimiz devam ediyor inşallah güzel sonuçlar alacağıma inaniniyorum önce Allahin izni sonrada didar hocanın vesilesiyle arayın pişman olmazsınız

 • Arkadaşlar buraya yorum atmıştım evlilik büyüsü yaptırdım diye 1 ay önce 1 ay boyunca hep didar hocamla iletişimde olduk.Bugün evlilik teklifi aldım sevdiğim adamdan teşekkürler Didar Hocam

 • Didar hocam hocam benim ya benim garı evden gaççtı ama 2 yıl sonra evine geri döndü. Artık çoh mutluyuz Didar hocamı memnun edin o da sizi memnun etsin.

 • Ben asuman Almanya dan yazıyorum Şuan hayatımda her şey yolunda gidiyorsa bunun tek sebebi Didar hocamdır. hocamın bana yaptığı kısmet açma işlemidir. İş hayatımda yükseldim maaşım bereketlendi. Aşk hayatımda nişanlandım evlilik yolunda ilerliyorum. Kesinlikle tavsiyemdir benim. Medyum Didar hocamı çekinmeden arayın yardımcı olmaya çalıştığı samimiyetiyle yaklaşımı asla çekinmemenizi sağlıyor zaten. Milyonlarca teşekkür ettim birde buradan edeyim Allah razı olsun sizden size çok şey borçluyum

 • Didar Hocama 15 gün önce geri getirme çalışması yaptırdım.Sonuç alana kadar yorum yapmak istemedim.Eşimle ayrıydık bugün geri birleştik çok faydasını gördüm.Teşekkürler Didar hocam.

 • MUSKA YAPIMINDA MEMNUN KALDIĞIMIZ MEDYUM DİDAR HOCAYI TAVSİYE EDERİM, BURADA ÇOK MUSKA YAPTIRAN VAR SANIRIM AMA YANLIŞ KİŞİLERLE ÇALIŞMIŞSINIZ ARKADAŞLAR, ÇALIŞACAĞINIZ ADAMIN İLMİNİ VE GEÇMİŞİNİ ARAŞTIRMANIZ GEREKLİ MEDYUM
  DİDAR HOCANIN İLMİDE GEÇMİŞİ DE ORTADA ARAŞTIRIN OKUYUN YORUMLARIDA MUTLAKA OKUYUN BİZ ÇOK İYİ SONUÇ ELDE ETTİK İNŞALLAH BUNDAN SONRASINDADA BÖYLE İŞLERDE HEP BİRLİKTE ÇALIŞMAYI İSTİYORUZ DİDAR HOCAMLA

 • merhaba ben yıldız almanyadan yazıyorum 3 ay önce erkek arkadaşımdan ayrıldım ortada bir şey yokken tartıştı ve bir daha görüşmek istemiyorum deyip gitti çok şaşırdım ne olduğunu anlamadan beni her yerden engelledi bir süre ayrı kaldıktan sonra bu duruma çare ararken Medyum Didar hocayla tanıştım medyum Didar hoca geri dönmesi için geri getirme büyüsü yaptı erkek arkadaşım 12 gün sonra beni aradı pişman olduğunu söyledi yine çok şaşırdım kısa bir ayrılıktan sonra medyum Didar hoca sayesinde tekrar mutlu oldum Allah razı olsun.

 • Arkadaşlar sormuşsunuz 1 haftada etki eder demişti Didar hocam gerçektende dediği gibi oldu.Değişime gelince oturup televizyondan bilgisayardan başka hiçbirşeyle ilgilenmeyen .Elinde gizli gizli telefonla yazışan adam köpek gibi peşimden ayrılmıyor ;)Didar Hocam Çok teşekkürler 0539 477 44 16

 • Belki bu tavsiyemle size yardımcı olabilirim . 7 aydır esim kendisinden 18 yaş küçük bir bayanla aldatiyordu bildiğimi belli ettigim halde yolundan geri dönüyordu ve en sonunda evi terk etmişti. Aylardir hocalardan dolandırıldim, artık pes etme durumuna gelmiştim. Ta ki Didar Hocam tesadüfen karşıma çıkana kadar. Allah ondan bin kere razı olsun. Hic bir zaman bıkmadan yorulmadan hem her bi soruma cvp verdi hemde esimin geri dönmesini sağladı, Allah ondan razı olsun, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim

 • Didar hocamla internette tanıştım.Daha önce arkadaş tavsiyeleriyle çok hocaya gittim ancak hiçbir sonuç alamadım.Didarhocama papaz büyüsü yaptırdım ve tuttu.Hocamı kesinlikle tavsiye ederim.

 • nişanlım 2 hafta önce ailesinden sebep yüzük attı.ne yaptım ne ettiysem geri getiremedim.Ailesini bana tercih etmedi.bende bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim.Araştırdığımda adına hiçbir şikayet de görmedim.Yorumlara da bakarak Didar hocayla çalışmaya karar verdim.Ailesine rağmen artık benim dediğimi önemsiyor.Gerçekten büyü konusunda Didar Hoca tecrübeli ve etkili bir medyum.Bağlama büyüsü yaptırmak isteyenlere Didar Hocayı kesinlikle tavsiye ederim. 0539 477 44 16

 • Gercekten Didar hoca cok bilgili sadece bakim yapti hersey takir takir soyledi bana soyledikce urperdi cok bilgili Didar hoca ama islem yaptiramadim maddi imkandan dolayi keske yapabilseydim

 • Arkadaşlar Didar hoca gerçekten iyimi lütfen bana bi dönüş yapın kime güveneceğim şaşırdım artık

 • Mrb Didar hoca ile sonuc alanlar bana donus yapabilir mi bende calismayi dusunuyorum gercekten de sonuc aldiniz mi ne kadar ucret aliyor peki

 • Arkadaşlar ben bugün etkisini gördüm Didar hocam saolsun.Didar Hocamın dediği gibi oldu hiç arama kendisi arayacak dedi ve bugün aradı benimle muhabbet etmek istediğini moralinin bozuk olduğunu dertleşmek istediğini söyledi.Didar Hocam ile bugün tekrar görüştüm 2 hafta demişti bugün 6 gün oldu Didarhocayı tavsiye derim arkadaşlar 0539 477 44 16

 • merhaba ismin Zeynep bende çalıştım Didar hocayla bende kefilim yani ayrılan sevgilimin 6 ay geçmiş olmasına rağmen geri getirmeyi başarabildi bende inanmadım başta bir kaç güne bozulur diye düşündüm ama 2 ay oldu valla çocuk deli divane pervane gibi peşimde şaşkınım bende . Gözü kapalı öneriyorum Medyum Didar Hocayı. çok başarılı biri bakımları mükemmel ağzınız açık kalacak diyebilirim ben hayatımda böyle bir medyum görmedim.
  numarası 0539 477 44 16

 • Didar hocamla bende çalıştım ama işlem devam ederken ben vazgeçmiştim bakımı süper bu arada

 • Medyum Didar Hoca’dan memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. İki senedir bu tarz işlerde bizim sorunlarımıza çözüm olması amacıyla kendisine başvuruyoruz, her defasında çok memnun kaldık. Özellikle bağlama konusunda hem benim hem de bir aile dostumuzun yuvasını kurtardı resmen.
  Bunun dışında özellikle bu dertten sıkıntı çekenler varsa Medyum Didar ile görüşsünler diyerek bir konudan bahsetmek istiyorum. Geceleri kızımda karabasan hali oluşuyordu, neden olduğunu bilemedik, çeşit çeşit doktorlara gittik psikolojiktir diye, hiçbirinden istediğimiz sonucu alamadık. En son Medyum Didar Hoca geldi aklımıza. Aylarca çektiğimiz derdi muska ile çözmeyi başardı. Ben yürekten kefilim kendisine, o yüzden buradan gerçek adımı kullanarak yorum yapıyorum. Benzer sorunlardan muzdarip olan varsa önermek isterim

 • eşim başka bir kadina aşik oldu eve gelmiyordu geceleri iki çocuğumla ortada kalmıştık ki medyum Didar hocayı buldum.o eve gelmeyen adam iki gözümün icine bakıyor ne kadar dua etsem az 0539 477 44 16

 • MEDYUM DİDAR HOCA İLE YAPTIRDIĞIMIZ BÜYÜ BOZMA İŞİNİN SONUÇLARINI BU HAFTA GÖRMEYE BAŞLADIM. DAHA ÖNCEKİ YORUMUMDA YAZMIŞTIM SONUÇLARI ALMAYA BAŞLAYINCA TEKRAR YORUM YAPACAĞIMI. HOCAMLA İYİ OLAN GÖRÜŞMEMİZİ ANLATMIŞTIM AMA SONUÇLAR HAKKINDA YAZACAĞIMI SÖYLEMİŞTİM.
  ŞİMDİ SONUÇLARINI GÖRMEYE BAŞLADIK. BAŞTA DA DEDİĞİM GİBİ MEDYUM DİDAR CİDDİYETLE İŞİNİ YAPIYOR VE İNSANİ YAKLAŞIMI GİBİ NEFES GÜCÜ DE UTANDIRMADI EVELALLAH.ÜSTÜMÜZDEKİ DERT SIKINTI HAFİFLEMEYE BAŞLADI HİÇ OLMAYACAK YERDEN İYİ HABERLER GELDİ, ALLAHIM NASİP EDERSE HER ŞEY ÇÖZÜLECEK MEDYUM DİDAR HOCA VESİLESİYLE.

 • Ben didar hoca ile yeni tanıştım eşimle problemlerim kavgalarım çok fazlaydı bana yardımcı oldu ve yaptığı her işlemi benle aşama aşama paylaştı şuan ağzımızın tadı yerinde Allah razı olsun

 • Didar hoca sayesinde nişanlımla aramızdaki problemleri çözdük nişanlılık aşamasında iken sürekli bana soğuk davranıyordu muhabbet için vefk yaptırdım her daim yanımda oldu çok teşekkürler

 • Ben didar hoca ile bir arkadaş vasıtasıyla tanıştım giden eşimi geri eve getirmek için bağlama ritüeli yaptı banada yapmam gerekenleri harfiyen anlattı ve bana yaptığı her işlemi aşama aşama paylaştı

 • Medyumlardan çok ağzı yanan biriydim taaki didar hoca ile karşılaşana kadar ben çok çekinirdim isim vs vermekten ama didar hoca sayesinde bu korkumu yendim ve mutsuz olan ailemle şu an Saadet için hayatımı devam ettiriyorum .

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |