Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Bakıra Tılsım Neden Yazılır?

Nazara Karşı Yapılacaklar

Nazara Karşı Yapılacaklar
Tarafından yazılmıştır admin

Nazara Karşı Yapılacaklar

Nazara karşı yapılacaklar konusu öncesinde nazar nedir diye bilgilendirmek gerekir. Göz değmesi ve kem bakış olarak adlandırılan nazar, kişilerin hastalanmasına ve hatta ölmesine bile neden olabilmektedir. Kutsal kitabımızda da nazarla ilgili birçok ayet ve sureye rastlanır. Nazarın varlığından bahsedilir. Genellikle kıskanç ve art niyetli kişilerin nazarının değdiği bilinmektedir. Kendisinde olmayan her türlü güzelliğin başkasında olduğunu gören insanlar size nazar değdirebilir.

Mesela çok güzel bir bayan başkaları tarafından oldukça fazla dikkat çekiyorsa nazara gelmesi yüksek ihtimaldir. Çünkü onda var olan tüm güzellikler başkalarında yoktur ve kem gözlü kişiler de bu duruma gıpta ederek bakarlar. Böylece de nazar değmesine neden olurlar. Aynı durum küçük bebekler için de geçerlidir.

Nazara Karşı Yapılacaklar

Nazara Karşı Yapılacaklar

Nazara Engel Olabilmek İçin Neler Yapmalısınız?

Nazara karşı yapılacaklar kişiye nazar değmeden önce uygulanmalıdır. Mavi boncuk takmak ya da at nalı taşımak gibi bazı batıl inançlar çok kişi tarafından bilinir. Fakat bunların nazar değmemesiyle herhangi bir alakası yoktur. Öncelikle kişilerin nazar duaları okuması gerekir. Nazara engel olan birçok dua bulunmaktadır. Bunlardan en çok bilineni ise Nas ve Felak sureleridir.

Eğer iyi bir işe sahipseniz ona nazar değme durumuna engel olmak için bu sureleri sıklıkla okuyabilirsiniz. Güzelliğinizle dikkat çeken biriyseniz evden çıkmadan önce okuyabilirsiniz. Eğer yeni bebek sahibi olmuşsanız bebeğe nazar değmemesi için nazar muskaları yazdırabilirsiniz. Bu muskalarda yazan dualar bebeği nazar değmesine karşı koruyacaktır.

 

Nazar Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nazar güzel olan kişilerin çirkinleşmesine, işi iyi olan kişilerin batmasına, geçimi iyi olan evlilerin ise sıklıkla kavga ederek aile saadetlerinin bozulmasına neden olur. Nazar değen kişiler üzerlerinde bir ağırlık, sersemlik ve gereksiz stres hisseder. Tüm bu sorunlar ise kişinin hem sağlığını hem de psikolojisini olumsuz etkilemektedir. Eğer sizlerde de bu tür belirtiler varsa ve hayatınızın olumsuz yönde ilerlemesini istemiyorsanız yardım almanız gerekebilir.

Nazara karşı yapılacaklar konusunda sizlere medyum hocalar da yardımcı olabilmektedir. Üzerinizdeki nazarı giderebilmektedir. Hatta sizi nazardan, büyüden ve tüm kötülüklerden korumak için de bazı uygulamalar yapmaktadır. Tüm bu bilgileri öğrendikten sonra hocalara giderek yardım alabilmeniz mümkündür.

 

 

 

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |