Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Bakıra Tılsım Neden Yazılır?

Santeria Büyüsü

Santeria Büyüsü
Tarafından yazılmıştır admin

Santeria Büyüsü

Santeria büyüsü çeşitli ritüeller, dualar ve semboller kullanarak doğaüstü güçleri kullanarak hayatın çeşitli alanlarında yardım almayı amaçlar. Santeria, Batı Afrika kökenli bir din olan Yoruba kültüründen gelen bir büyü ve dindir. Santeria, Amerika Birleşik Devletleri’nde, özellikle de Küba, Porto Riko ve Dominik Cumhuriyeti’nde yaygın olarak uygulanmaktadır.

Santeria, Yoruba kültüründen gelen bir din olduğu için, büyü ve ritüellerde Yoruba kültüründen gelen semboller ve tanrılar kullanılır. Santeria inancına göre, Tanrı Olorun, hayatı ve doğayı kontrol eder. Olorun, diğer tanrılar ve ruhlar aracılığıyla insanların hayatını etkiler. Çok eski zamanlardan günümüze kadar korunan bu inanç özellikle büyü yapımının meşhur olduğu Afrika kıtalarında uygulandığı için isabet oranı çok yüksek bir büyü olarak bilinir. Peki bu büyü niçin kullanılır?

Santeria Büyüsü

Santeria Büyüsü

Santeria Büyüsü Niçin Kullanılır?

Santeria büyüsü, çeşitli sorunlar için kullanılabilir. Örneğin sağlık sorunları, aşk hayatı ve maddi sıkıntılar gibi sorunları çözmek için kullanılabilir. Büyüyü yapmak için özel semboller, dualar ve ritüeller kullanılır. Bu semboller ve dualar, insanların sorunlarını çözmelerine ve hayatlarını etkilemelerine yardımcı olacak doğaüstü güçleri çağırmak için kullanılır.

Batı Afrika’da Yoruba kültüründen gelen bu büyü, doğal güçleri kullanarak hayatın farklı alanlarında yardım almaya çalışır. İyi amellere hizmet eden bu büyü insana pozitif ve sakin enerji, sağlık, duygusal kuvvet, maddi destek kapıları açması için yapıldığından dolayı yapımı tek başına da denenebilir. Lâkin bu büyünün gerçekleşmesi ve kuvveti için bir medyumla görüşmek en doğrusudur.

 

Medyum Aracılığıyla Santeria Büyüsü

Santeria, eski zamanlardan miras kalan bir büyüdür. Bu nedenle büyünün yapım aşamasında gerekli tılsımlar ve ritüellerin hepsi bire bir günümüze geçmemiş olabilir. Bu da bir bütün olan büyü ritüelinde eksikliğe, yani büyünün gerçekleşme ihtimalinin azlığına sebebiyet verir. Fakat bir medyum ile görüşüldüğü takdirde özellikle bu kökenlerdeki ilimler hakkında bir medyum o ritüeli kendi yöntemleriyle tamamlayacak ve büyünün dosdoğru yapılmasını sağlayacaktır.

Sonuç olarak, Santeria, Yoruba kültüründen gelen bir din ve büyüdür. Santeria büyüsü, doğaüstü güçleri kullanarak hayatın farklı alanlarında yardım almayı amaçlar. Büyüyü yapmak için özel semboller, dualar ve ritüeller kullanılır. Büyü eski zamanlarsan günümüze geldiği için ise bir medyuma danışmak gereklidir.

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |