Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Büyü

Yumurta Büyüsü ile Aşık Etme

Tarafından yazılmıştır admin

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

 Yumurta büyüsü nasıl yapılır? Sorusu büyünün kolay uygulamasında evde büyü yapmayı düşünen kişilerin ilgi duyduğu bir konudur. Yumurta büyüsünün malzemeleri her ne kadar kolay temin edilebilir olsa da aslında yumurta büyüsü kara büyülerden biri olduğundan dolayı kişinin tek başına uygulaması da oldukça tehlikelidir.

Ayrıca büyü çeşidi fark etmeksizin her büyünün ilim ve irfan sahibi medyum hocalar tarafından yapılması gerekir. Bunun sebebi ise medyum hocaların büyülerin tutması için uyguladığı mühürleme işlemidir.  Mühürleme işleminde çeşitli tılsımlı dualar okunur. Aynı zamanda ruhani güçler yardıma çağrılmaktadır. Bu sayede büyünün etki süresi kısalmakta ve büyü kalıcı olmaktadır.

Yumurta Büyüsü ile Aşık Etme

 Yumurta büyüsü nasıl yapılır? Diye araştırırken hangi amaçlar ile de yapıldığı merak edilmektedir. Yumurta büyüsü çift uçlu bir büyü olduğundan dolayı hem aşık etme hem de ayırma amacı ile yapılabilir. Ucuz maliyetinden dolayı sıkça tercih edilen yumurta büyüsü ile sevdiğinizi kendinize aşık edebilirsiniz. Aynı zamanda gideni geri getirme, evliliklerde problemleri bitirme gibi amaçlar ile de uygulanır.

Aşk adına farklı sebepler ile yapılan yumurta büyüsündeki adımlar aynıdır. Ancak en son aşamada söylenen tılsımlı sözcükler niyete göre farklılık gösterir. Büyü yapma aşamasında gerçekleştirilebilecek en küçük hata bile büyünün ters etki göstermesine sebep olacaktır. Bu nedenle tecrübeli ve uzman medyumlar ile çalışmak önemlidir.

Yumurta Büyüsü ile Ayırma

Yumurta büyüsü her türlü dilek için uygulanabilen bir büyüdür. Bu yüzden iki kişiyi ayırmak için de kullanılabilir. Yumurta büyüsü nasıl yapılır? Sorusunun cevaplarını internet üzerinden farklı şekillerde bulabilirsiniz. Ana malzemesi yumurta olsa da tılsımlar farklılık gösterdiğinden dolayı yumurta büyüsü tariflerine itibar edilmemelidir.

Yumurta büyüsü yapılırken önemli olan 3 faktör bulunur. Bunlar niyet, tılsım ve ruhani varlıklardır. Ruhani varlıklar ile iletişime geçme özelliği herkes de bulunmadığından dolayı büyüyü herkes icra edemez. Sevgililerin ayrılması, evliliklerin bitmesi gibi amaçlar ile de uygulanabilen yumurta büyüsü sadece medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Büyü yapımında her ne kadar yumurta ve saman kağıdı kullanılsa da aşk etkinliğini ruhani varlıklar sağlamaktadır.

 

 

 

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |