Bağlama Büyüsü Büyü

Adet Kanıyla Yapılan Bağlama Büyüsü

Tarafından yazılmıştır admin

Adet Kanıyla Yapılan Bağlama Büyüsü

Adet kanıyla yapılan bağlama büyüsü tarih öncesi çağlardan beri kişiler tarafından sık sık uygulanmıştır. Bu nedenle de kişiler bu işlem hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. Araştırmalar sonucunda kişilerin ne kadar fazla fayda gördüğünü öğrenenler medyum hocalara danışarak bu işlemi kendileri için de yaptırmak istemektedir. Medyum hocalar da en doğru yönlendirmelerle kişilerin bu işlemden maksimum fayda görmesini sağlamak için çaba göstermektedir.

İşlemin etkileri dilden dile dolaşarak günümüzde de oldukça popüler bir hale gelmiştir. Eski büyülerden biri olan ve yapımı da bir hayli zor olan bu işlemin büyük bir dikkatle uygulanması gerekir. Yeterli bilgi ve beceriye sahip olmayan kişiler tarafından bilinçsiz bir şekilde gerçekleştirilen işlemler büyü yapana ve yapılana zarar verebileceğinden kesinlikle tavsiye edilmemektedir.

 

Adet Kanıyla Yapılan Bağlama Büyüsü Kara Büyü Kategorisinde midir?

Büyü işlemleri ak ve kara büyü olmak üzere iki kategoriye ayrılmaktadır.  Ak büyüler kişiler tarafından daha masum olarak adlandırılır ve daha çok tercih edilirler. Ancak kara büyü işlemleri kalıcılıklarıyla ve tesirlerinin yüksekliğiyle ünlenmiştir.

Adet kanıyla yapılan bağlama büyüsü de kara büyü kategorisinde yer alan işlemlerden bir tanesidir. Büyük dikkat ve emek gerektiren bu işlemler yalnızca medyum hocalar eşliğinde uygulanabilmektedir. Aksi takdirde işlemlerin başarılı olması imkansızdır. Bilinçsiz ve sıradan kişiler tarafından uygulanan işlemler kimi zaman ters teperek uygulamayı yapan kimselerin zarar görmesine de neden olabilmektedir.

Adet Kanıyla Yapılan Bağlama Büyüsü Zararlı mıdır?

Kara büyü işlemlerinin zararlı olduğuna dair bir hurafe oldukça yaygındır. Ancak kara büyüler de iyi niyetlerle yapıldıkları takdirde aynı ak büyüler gibi kişilerin yararına olacaklardır. Ancak kişiler bahsi geçen kara büyüleri kötü niyetlerle uyguladıklarında zarar görme ihtimalleri bulunmaktadır.

Adet kanıyla yapılan bağlama büyüsü de oldukça tesirli ve ömür boyu kalıcı bir kara büyüdür. Bu büyü tarihte defalarca kez tekrarlanmasına rağmen bilinen hiçbir zararı olmamaktadır. Kişiler bu işleme ihtiyaç duyduklarında tüm iyi niyetleriyle hakiki bir medyum hocayla çalışarak hiç zarar görmeden istedikleri sonuca kolayca ulaşabilirler.

 

 

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |