Bağlama Büyüsü Büyü

Kaşıkla Yapılan Bağlama Büyüleri

Tarafından yazılmıştır admin

Kaşıkla Yapılan Bağlama Büyüleri

Kaşıkla yapılan bağlama büyüleri geçmiş yıllardan beri kişiler tarafından sık sık uygulanmıştır. Doğa üstü işlemler arasında en popüler olan uygulama büyülerdir. Ak ve kara olmak üzere iki başlık altında toplanan bu işlemlerin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Aşk, kısmet açma, nazar ve bağlama büyüleri ise en popüler büyü uygulamaları olarak bilinmektedir.

Bağlama büyüleri kendi arasında da çeşitlere ayrılmaktadır. Adet kanıyla yapılan, mum ile yapılan, uzaktan yapılan, toprakla yapılan ya da kaşık ile yapılan bağlama büyüleri başta olmak üzere birçok çeşit sayılabilmektedir. Bahsi geçen büyülerin hepsi aynı amaca hizmet etmesine rağmen kullanılan malzemeler farklılık gösterdiği için isimleri de değişmektedir.

 

Kaşıkla Yapılan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin içerikleri isimleri göz önünde bulundurularak az da olsa anlaşılabilmektedir. Ancak bahsi geçen bu doğa üstü işlemlerin nasıl, nerede ve ne zaman yapılacağı gibi bilgilerin eksiksiz bilinmesi şarttır. Çünkü ancak bu sayede kişiler isteklerine ulaşabilecekleri doğru ve eksiksiz büyü uygulamasını gerçekleştirebilirler.

Kaşıkla yapılan bağlama büyüleri de adından anlaşılacağı üzere ana maddesi kaşık olan bir büyüdür. Ancak gerekli diğer malzemelerin neler olduğu, nerede ve ne zaman yapılacağı gibi bilgilerin internet ortamında bulunması mümkün değildir. Yalnızca eski kadim büyü kitaplarında bahsedilen bu bilgiler medyum hocalar dışındaki kişiler tarafından bilinmemektedir. Dolayısıyla büyü işlemine ihtiyacı olan kişinin kendine hakiki bir medyum hoca bularak onun yönlendirmesiyle hareket etmesi şarttır.

 

Kaşıkla Yapılan Bağlama Büyüleri Evde Yapılabilir mi?

Doğa üstü işlemler olan tılsım, vefk, ritüel ve büyü işlemlerinin hiçbiri sıradan kimseler tarafından uygulanmamalıdır. Yanlış ya da eksik uygulanan işlemler kişilere dönüşü olmayan zararlar verebileceğinden büyük risk taşımaktadır. Sıradan kimselerin bilinçsiz bir şekilde büyü işlemi uygulamaya çalışmaları hem kendilerine hem de çevrelerine zarar vereceğinden asla önerilmemektedir.

Kaşıkla yapılan bağlama büyüleri de ihtiyaç duyulduklarında medyum hocalar eşliğinde gerçekleştirilmelidir. Bu sayede kişiler amaçladıkları sonuçlara hiçbir zarar görmeden kolayca ulaşabileceklerdir. Uygulanan işlem medyum hocanın becerileriyle oldukça tesirli olacağından etkilerinin ömür boyu sürecek ve kişi sonsuz bir saadete sahip olacaktır.

 

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |