Büyü

Etkisi Fazla Olan Soğutma Büyüsü

Tarafından yazılmıştır admin

Etkisi Fazla Olan Soğutma Büyüsü

Etkisi fazla olan soğutma büyüsü merak edilen bir konudur. Soğutma büyüsü bir kişiyi bir diğerinden soğutmak, ilgisini koparmak ve çeşitli anlaşmazlıklara yol açılmasını sağlamak amacıyla yapılan büyüdür. Etkisi en fazla olan soğutma büyüleri için uzman bir medyumdan yardım alabilirsiniz. Çünkü uzman bir medyum bu kişileri hiç görmeden uzaktan etki ederek bu büyüleri gerçekleştirmektedirler.

Etkisi en fazla olan soğutma büyüsü hem temas büyüsü hem taklit büyüsü prensiplerine dayanan büyü çeşididir. Temas büyüsü o kişinin saçını, tırnağını veya günlük kullanım eşyası olan örneğin atletine temas ederek kişinin bütününe etki edilen büyü çeşididir. Bu kişinin saç, tırnak, eşya veya kendi el yazısı olan bir kağıt parçasına erişirseniz büyü oldukça etkili olur. Materyallere erişim imkan vermiyorsa o kişinin fotoğrafı ile yapılan büyü de etkili olur. Büyü yapmak istediğiniz kişinin internetten fotoğrafını bularak baskı haline getirerek o fotoğraf üzerinde soğutma büyüsü yapılırsa bu yöntem de etkilidir.

 

Soğutma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Etkisi fazla olan soğutma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusu da sıkça sorulmaktadır. Kişi, durduk yere partnerinden eşinden sevgilisinden eşinden soğur. Çok severek evlenen, birbirine saygı duyarak birlikteliklerin ilerleten çiftler bir noktaya gelir ve ufacık sorunları bile büyük tartışmalar haline getirebilirler. Neredeyse her gün bir tartışma yaşanan ve bir iletişim problemi yaşanan evde soğutma büyüsü yapıldığı akla gelir. Soğutma büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız bu durum için hemen tedbir alınmalıdır, çünkü tersine çevirecek bir büyü işlemi yapılmadan veya tedbir alınmadan bu durum kendi kendine düzelmez.

 

Kocayı Ailesinden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlenen genç kızların ve kadınların en çok mustarip olduğu bir konu da kocalarının ailelerine kendisinden daha fazla ilgi ve alaka göstermesidir. Kocanın kendi anne ve babasıyla ve kardeşleri ile ilgilenmesi onlara gerektiği zaman belli bir seviyede maddi manevi destek olması tabii ki de çok hoş bir davranıştır. Ancak bunun dozu önemlidir. Bunu yaparken kendi karısını ve çocuklarını ihmal ederse o işte bir yanlışlık var demektir.

Evlenmeden önce aile kendi anne baba ve kardeşlerinden oluşur. Evlendikten sonra birincil aile kişinin kendi eşi ve kendi çocuklarıdır. İkincil ailesi ise anne babasıdır. Bu ayrımı fark edemeyen erkekler ve kadınlar kendi evliliklerine büyük zarar verir ve hatta evliliklerin bitmesine yol açarlar. Etkisi fazla olan soğutma büyüsü için Uzman bir medyumdan yardım alınmalıdır.

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |