Büyü

Kara Büyü ve Ak Büyü Nedir?

Tarafından yazılmıştır admin

Kara Büyü ve Ak Büyü Nedir?

Kara büyü ve ak büyü nedir? Diye merak ediyorsanız yazımızın devamında gerekli açıklamaları bulabilirsiniz. Tarih boyunca uygulanan büyü günümüzde de çeşitli sebepler nedeniyle çok sık uygulanmaktadır. Büyüler ak ve kara büyü olarak ikiye ayrılmaktadır. Ak büyüler genellikle iyi niyetler ile yapılmaktadır. Kısmet açma, aşık etme, bağlama, evlenme, başarılı olma, gideni geri getirme gibi sebepler ile yapılabilir. Ayrıca çok farklı uygulanma çeşitleri bulunmaktadır.

Kara büyüler ise tıpkı ak büyüler gibi aynı sebepler ile yapılabilse de insanlara zarar veren çeşitli sebepler ile de yapılabilir. Genellikle kişilerin zora düşmesi ve sıkıntılar yaşaması için yapılan kara büyüler terk edip giden kişileri aşık ederek intikam almak amacıyla da uygulanabilmektedir.

 

Kara Büyü Yapan ve Bozan Medyumlar

Kara büyü ve ak büyü nedir? Sorusu kadar büyü yapıldığından şüphelenen kişiler nasıl bozulduğuna dair de araştırma yaparlar. Medyum hocalar genellikle büyülerle uğraşsalar da kara büyü yapan medyum bulmak oldukça zordur. Bunun sebebi ise kara büyünün insanlara zarar verdiğinden dolayı medyum hocaların kara büyü yapmak istememesidir.

Kara büyünün pek çok farklı yapılış şekli bulunur. Yapılacak büyünün türüne göre de medyum hocalar malzeme talebinde bulunmaktadırlar. Örneğin aşık etme amacıyla en çok yapılan büyülerden bir tanesi adet kanı büyüsüdür ve sadece adetin belli günlerinde gelen kan ile yapılmaktadır. Bozulması da oldukça zordur. Bu sebeple alanında uzmanlaşmış ehil medyum hocalar tarafından bozulmalıdır.

 

Ak Büyü Nasıl Yapılır?

Kara büyü ve ak büyü nedir? Açıklamaları sonrası ak büyünün nasıl yapıldığına değinelim. Ak büyü iyi niyetle uygulanan ve kişilere zarar vermeyen büyüler kategorisinde yer almaktadır. Pek çok insan aşk sebebiyle yaptırsa da genellikle işinde ya da okul hayatında başarılı olmak isteyenler, evlilik kısmetinin açılmasını isteyenler ya da daha fazla kazanç elde etmek isteyenler yaptırabilirler.

Eski çağlardan beri uygulanan ak büyünün yapılışında çeşitli malzemeler, kişiye ait fotoğraf, dualar ve ruhani varlıklar kullanılmaktadır. Ak büyü listesinde yer alan her büyü çok kuvvetlidir ve etkileri bir ömür devam etmektedir.

 

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |