Büyü

Yedirme İçirme Büyüsü

Tarafından yazılmıştır admin

Yedirme İçirme Büyüsü

Yedirme içirme büyüsü, büyü yapılmak istenen kişiye bir şeyler yedirip içirme sonucu davranış ve olayları etkileme yoludur. Bu büyü, çok çabuk etki etmesi nedeniyle popülerdir. Yedirme içirme büyüleri, bir süredir bu alandaki insanlara yardım etmek için kullandığı bilgi ve deneyime sahip gerçek psişik öğretmenler olan medyumlar tarafından gerçekleştirilen uygulamalardır.

Yedirme içirme büyüleri aşk ve bağlama amacıyla yapılabilir. Bu büyüler auranızı değiştirir. Aşk büyüsü, birini kendine ya da bir başkasına âşık etmenin tılsımıdır. Ve coşkusunu kaybetmiş bir evliliği kurtarmanın tek yolu bu olabilir. Muhtemelen bir aşk büyüsü yaparken akılda tutulması gereken en önemli şey, aşık olmanın ortak bir paylaşım için işbirliği yapan iki kişi olduğunu hatırlamaktır.

 

Yedirme İçirme Büyüsü Nedir? Yedirme İçirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yedirme içirme büyüsü belli yiyecek içecek veya nesnelerin üzerine büyü yapılarak bir kişiye yedirme ve içirme olacak şekilde yapılan büyülerdir. Doğaüstü varlıkların gücünden yararlanmak ve kendi başınıza yapamayacağınız şeyleri yapmanıza yardımcı olmak için yapılan ritüellerdir. Bir aşk büyüsü yapıldığında, büyünün enerjileri seyahat eder ve istediğiniz kişinin zihnine ve kalbine aşk duygularını pompalar.

Güçlü aşk büyüleri sayesinde, sevdiğiniz kişiyle ilişkilerinizi etkili bir şekilde kurmanın mümkün olan en iyi yolu olur. Eş zamanlı olarak, aşk büyüleri, değerli olana aşık olma konusunda çok etkili olacaktır. Bunun dışında soğutma ve ayrılık amacıyla da yapılır.

 

Yedirme İçirme Büyüsü Ne İçin Yapılır? Yedirme ile Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

Eski bir söz vardır, ” ne istediğine dikkat et.” Bir aşk büyüsü yapmak bir şeydir, ancak birçok insan aşk derken aslında kastettikleri şey romantizmdir. Neye hazır olduğunuz konusunda kendinize karşı net olduğunuzdan emin olun. Sıradan bir ilişki ile, ayrıcalıklara sahip ilişki, evlilik gibi tek eşli, kararlı bir ilişki ile aynı şey değildir. Ne istediğiniz konusunda netseniz, aynı şeyi isteyen bir partneri etkileme şansınızı büyük ölçüde artırmak için büyünüzü buna göre odaklayabilirsiniz.

Yedirme içirme büyüsü, büyü yapılmak istenen kişiye kendi ellerinizle hazırladığınız (elinizin enerjisi geçmesi için) yiyecek içeceği yedirip içirmektir. Oldukça etkilidir.

 

 

 

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |