Büyü

At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tarafından yazılmıştır admin

At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır?

At nalı büyüsü nasıl yapılır, sorusu bu makalede yanıtlanacaktır. At nalı büyüsünün nasıl yapıldığı ve nasıl bozulduğu oldukça merak edilmektedir. Kültürümüzde at nalı ilk olarak nazarlık görevi üstlenmiştir. Demirden yapıldığı için de kötü ruhları kovduğuna inanılır. Dolayısıyla at nalı kullanmanın kendisi oldukça yararlıdır.

Evin girişine kapıların üzerine at nalı asmak eve uğursuzluk getiren enerjileri kovmak anlamına gelir. Ancak bu durum at nalı büyüsüne gelince farklılaşır. Başlangıçta kavuşamayan çiftleri kavuşturmak gibi olumlu niyet içeren büyü, zamanla sevgilileri ve eşleri birbirinden ayırmak soğutmak için kullanılan olumsuz bir büyü haline gelmiştir.

 

At Nalı Büyüsü Nedir? At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır? 

At nalı büyüsü günümüzde Kara Büyü sınıfına giren olumsuz nitelikte yapılan bir büyüdür. Çiftleri, sevgilileri, nişanlıları, eşleri birbirinden ayırmak için yapılmaktadır. Dolayısıyla medyumlar tarafından bu büyünün yapılması pek tavsiye edilmemektedir. Sonuçları itibarıyla oldukça etkili olduğu için yuvaların yıkılmasına ve dağılmasına neden olur.

At nalı büyüsü nasıl yapılır, tüm kara büyüler gibi uzman bir Medyum tarafından yapılması daha iyidir. Her ne kadar yapılması tavsiye edilmese de kişi eğer istiyorsa dikkatli olmalıdır. Kişinin kendi başına bu tip olumsuz büyüleri yapması geri tepebilir, büyü yapan kişiye karşı daha olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden bu tip büyülerin uzman biri tarafından yapılması gerekmektedir. At nalı büyüsünün bozulması ise Kur’an-ı Kerim’den ayetler ile sağlanmaktadır. 21 gün boyunca Bakara suresini sesli bir şekilde okumak veya dinlemek bu büyünün etkilerini büyük oranda azaltır.

 

At Nalı ile Hangi Büyü Yapılır? At Nalı ile Yapılan Büyü Nedir?

At nalı ile soğutma, ayırma, ilişkiyi bozma gibi büyüler yapılmaktadır. Çiftleri birbirinden soğutan eşleri yuvalarından ve ailesinden soğutan büyüler at nalı kullanılarak yapılmaktadır. At nalı büyüsü için demir veya herhangi bir metal malzemeden yapılmış at nalına ihtiyaç vardır. Bu şekilde büyü yapılmak istenen şahıs ile telepatik ilişki kurularak kişinin davranışları ve olayların gidişatı istenilen etki doğrultusunda değiştirilir. Kara Büyü sınıfına giren bu büyü oldukça etkilidir. At nalı büyüsü nasıl yapılır, uzman bir Medyum eşliğinde yapılır.

 

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |