Büyü Ritüel

Sevgiliyi Döndürme Ritüeli

Tarafından yazılmıştır admin

Sevgiliyi Döndürme Ritüeli

Sevgiliyi döndürme ritüeli, son zamanlarda sıklıkla başvurulan etkili bir yöntemdir. Giden sevgiliyi geri döndürmek için yapılır. Bazen sevgililer, sözlüler, nişanlılar araları çok iyiyken yoktan bir sebepten tartışır, tartışmayı iki taraf da sürdürerek büyütür. Hal böyle olunca birbirlerini çok sevmelerine rağmen gururlarına yenik düşerek ayrılırlar. Bu noktada sevgiliyi döndürme ritüeli oldukça işe yaramaktadır.

Sevgiliyi geri döndürür, ayrılık durumlarından barışmaya neden olur. Sevgiliyi döndürmek için yapılan ritüeller oldukça etkili ritüellerdir. Ancak bunun için kişi öncelikle tamamen affedilmelidir. Çünkü her iki kişi de karşı tarafı gönülden affetme eylemi gerçekleştirmezse sevgililer bir araya geldikten sonra kısa bir zaman içinde tekrar ayrılma riski vardır. O yüzden bu tip ritüelleri yapmadan önce affetme çalışmaları yapılmalıdır.

 

Eski Sevgiliyi Döndürme Ritüeli- Giden Sevgiliyi Döndürme Ritüeli

Sevgiliyi döndürme ritüeli hem eski sevgiliyi geri döndürme hem de herhangi bir tartışma nedeniyle giden sevgiliyi döndürme amacıyla kullanılır. Sevgiliyi döndürme ritüeli, kısa veya uzun bir dönem sevgili olmuş fakat daha sonradan herhangi bir sebepten dolayı ayrılmış kişiler üzerinde etkilidir. Platonik aşıklar veya hiç sevgili olmayı denememiş kişiler üzerinde işe yaramaz.

O yüzden bu ritüel için belli bir dönem sevgililik ve gönül ilişkisi yaşanmış olması gerekmektedir. Sonradan bu bağ belli bir nedenden dolayı kopar kişiler birbirlerini sevmesine rağmen ayrılırlar veya gururlarına yenik düşerek kavga ederek tartışırlar ve ilişki biter. Bu tip durumlarda giden sevgiliyi geri döndürme ritüeli işe yaramaktadır.

 

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüeli Nasıl Yapılır? Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüeli En Etkili

Eski sevgiliyi geri döndürme ritüeli ve soğuyan sevgili geri döndürme ritüeli oldukça etkili bir ritüeldir. Bu ritüelin ilk temel adımı aradaki olumsuz enerjiyi dağıtmaktır.  Eğer o kişiyle paylaşılan herhangi bir alan varsa o alanda mekânsal enerji temizliği yapılmalıdır. Çünkü çiftlerin tartıştıkları alanlarda genellikle kendilerinden kaynaklanmayan kötü ruhların enerjisi (negatif enerji) etkili olabilir.

Çiftler her ne kadar birbirlerini seviyor ve sayıyorsa da mekanın getirdiği negatif enerji yüzünden tartışma yaşayabilirler. Bunun için öncelikle mekânsal enerji temizliği daha sonradan 7 Gece boyunca Yatmadan önce o kişiyle yaşanılan en güzel en özel ve en mutlu edici anılar düşünülerek uykuya varılmalıdır. Sevgiliyi döndürme ritüeli 21 gün ve 41 gün arasında sonuç verir. Bazı durumlarda daha az bazı durumlarda nadiren de olsa daha fazla süre alabilir.

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |