Büyü

Bereket Muskası

Tarafından yazılmıştır admin

Bereket Muskası

Bereket muskası, bolluğu ve bereketi arttırmak amacıyla kağıt veya deri üzerine yazılan muska çeşididir. Bereket geldi mi her alanda gelir. Bereketi olan evlerde ekonomik sıkıntı yaşanmaz, çocuksuzluk durumu olmaz, hastalık durumu olmaz. Dolayısıyla bereket sadece paranın çok olması değil aynı zamanda her alanda sağlık ve afiyetin de çok olması anlamına gelir.

Bereket muskası ekonomik anlamda kişiyi dardan varlığa doğru yükseltir. Aynı zamanda eve sağlık huzur neşe getirir. Bereket muskası hem kişinin cüzdanına bereket getirir hem de kişiyi nazardan ve negatif enerjiden de korumaktadır. Boyuna asılarak taşınabildiği gibi cüzdanda da taşınabilmektedir.

 

Bolluk Bereket Muskası Nedir? Nasıl Hazırlanır?

Bereket muskası, içinde sayılar Arapça harfler, vefk, dualar Kur’an-ı Kerim’den ayetler barındıran kağıt veya deri üzerine yazılan sonra da üçgen biçimde sarılarak kapatılan bir amulettir. Boyuna kolye gibi asılarak taşınabildiği gibi cüzdanda saklanabilir, evlerde iş yerlerinde yüksek bir konumda yerleştirilerek de kullanılır. Hem kişiye hem eve iş yerine tarlaya bereket getirmesi amacıyla kullanılır. Aynı zamanda kişi eğer çiftçilik veya hayvancılıkla uğraşıyorsa hayvanların çoğaltılması veya tarım ürünlerinin çoğaltılması Bereket bulması amacıyla da tarlalara ve hayvanların alanlarına da yerleştirilir.

Bazı durumlarda kişinin bereketinin olmaması rızkının olmaması, olumsuz enerjilere maruz kaldığını işaret eder. Eğer bu olumsuz enerjiler yok edilirse ve nazar önlenirse kişinin doğasında olan bereket otomatik olarak ortaya çıkacaktır. Dolayısıyla her bereket muskası ve her bereket duası yazımı aynı zamanda Nazar duası da içerir.

 

Bereket Duası Arapça Yazılışı- Çörek Otu Muska

Bereket Duası Arapça yazılışı bereket muskasının içerisine konulmaktadır. Bolluk ve bereketi temsil eden ürünlerden çörek otu ise bazı medyumlar tarafından bereket muskasının içerisine konulmaktadır. 3 adet çörek otu yeterlidir. Ancak bu çörek otlarının üzerine Bereket Duası okunmuş ve üflenmiş olmalıdır.

Bereket muskası uzman medyum hocalar tarafından yazılmaktadır. Eğer kişinin kendisi Kur’an bilgisine sahipse, vefk bilgisine sahipse kendisi de duaları yazarak muskaya kapatarak hazırlayabilir. Ancak en etkili yöntem uzman desteğiyle alınan yardımdır. Bereket muskası oldukça etkili ve bolluk bereketi cüzdana bereket getiren eve, iş yerine, kişiye tarlaya hayvanlara getiren bir muskadır.

 

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |