Büyü

Ceylan Derisine Yapılan Büyü

Tarafından yazılmıştır admin

Ceylan Derisine Yapılan Büyü

Ceylan derisine yapılan büyü yuva kurma, evlenme, kısmet açma, dargın çiftleri barıştırma gibi amaçlarla kullanılır. Ceylan, doğada erkeğin dişisine ve dişisinin doğurduğu yavruya sahip çıkan ve koruyan bir memeli türdür. Aşk büyülerinin ceylan derisine yapılma amacı ceylanın bu özelliklerinden faydalanmak ve büyüye olumlu katkısından yararlanmaktadır.

Ceylan derisi ile yapılan büyüler, mutlu yuva kurmak isteyenler tarafından tercih edilir. Günümüzde sevgilerin yarısı ilişkilerini evliliğe taşıyabiliyor ve anlamlı bir birliktelik kuruyor. Geri kalan yarısı ise ayrılıyor. Evlenen çiftlerin ise neredeyse yarısı boşanıyor. Evliliğini sürdüren çiftlerin ise yarısı mutlu ve tatminkar bir birliktelik yaşıyor. Diğer yarısı alışkanlık ve mecburiyet gibi sebeplerle ilişkiyi sürdürüyor. Ceylan derisi büyüsü ilişki ve evliliklerde mutluluğu arttırıyor ve kalıcı mutluluk sağlıyor.

 

Ceylan Derisi Büyü Nasıl Yapılır?  Ceylan Derisi ile Büyü- Ceylan Derisi Muska

Ceylan derisine yapılan büyü nasıl yapılır sorusu merak ediliyor. Ceylan derisi temizlenip kurutulduktan sonra üzerine büyü cümlelerinin yazılmasıyla yapılır. Aynı şekilde ceylan derisinin üzerine muska da yazılır ve çeşitli dualar da yazılır. Tüm bunların amacı aşk ve canbar büyüsüdür. Yani genellikle kavuşamayan çiftleri kavuşturmak için yapılır.

Ceylan derisi kullanılarak yapılan büyüler oldukça etkilidir. Bu büyü ile birleşen eşler ömür boyu mutlu birliktelik yaşarlar, ayrılmazlar. Giden sevgiliyi geri döndürme, küsleri barıştırma, ayrılan eşleri birleştirme için oldukça sık tercih edilir. Bunun dışında bekarların hayırlı kısmet bulup evlenmesi ve kısmetlerinin açılması için de bu büyü uygulanır.

 

Ceylan Derisi Vefk- Ceylan Derisine Yazılan Büyü- Ceylan Derisi Büyü Bozma

Ceylan derisi üzerine vefk de yazılmaktadır. Vefkler ebcet hesabıyla sayılar harfler kullanılarak yapılır.  Bu tip vefkler arada engel olan, ailelerin istememesi, iş koşullarının müsait olmaması gibi nedenlerle evlenemeyen çiftleri buluşturmak için yapılır. Bu vefk sayesinde çiftler ömürlük mutlu yuva kurarlar.

Ceylan derisine yazılan büyüler ceylanın ailevi gücünden faydalandığı için ömür boyu etkilidir. Şans talih kısmet açmak için de kullanılır. Ceylan derisine yapılan büyü oldukça güçlüdür ve kısa sürede etki eder. Medyum hocalar tarafından yapılması tavsiye edilir.

 

Yazar Hakkında

admin

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |