Büyü

Boşanma Büyüsü

Tarafından yazılmıştır admin

Boşanma Büyüsü

Boşanma büyüsü iyi ya da kötü amaçlarla yapılabilir. Mutlu olan ve evlilikleri gayet iyi giden kişiler için dışardan gelen bir müdahale boşanma büyüleri olmaktadır. Özellikle onların mutlu olmasını istemeyen kişilerin yaptırdığına rastlanır. Örnek vermek gerekirse gelinini ya da damadını bir türlü sevemeyen ve onların ayrılmasını isteyen kişiler bu büyüye başvurabilmektedir.

Görüldüğü gibi bu kötü amaçla yapılan bir uygulama olarak dikkat çekmektedir. Kara büyü sınıfına giren uygulamaların yapılması önerilmez. Hatta bazı medyumlar da bu uygulamaları yapmamaktadır. Boşanma büyüsü ritüeli için mutlaka bir uzman yardımı almak gerekir. Her büyüde olduğu gibi bu büyü de tecrübesiz kişiler tarafından yapılmamalıdır.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her büyünün kendine göre bir yapım şekli vardır. Kullanılan malzemeler büyüye göre değişir. Niyetin ne olduğu medyuma iletilmeli ve hiçbir şey gizlenmemelidir. Sizin niyetinize uygun olarak boşanma büyüsü belli ritüellerde yapılacaktır. Kişilerin bu konuda bilgi sahibi olmadığı bilinmeli ve büyülerin ciddi uygulamalar olduğu da unutulmamalıdır. Yapılacak yanlış bir işlem büyülerin olumsuz etkileriyle karşılaşılmasına neden olacaktır.

Bu büyünün yapılışında kişilere ait özel eşyalar kullanılacaktır. Bunlara okunan dualarla ve tılsımlarla büyü yapımı gerçekleşir. Yedirilip içirilen büyü türü uygulanacaksa okunmuş olan gıdaların kişilere yedirilmesi ve içirilmesi gerekir. Bunun kararını medyum verecektir.

Boşanma Büyüsü Sonuçları Nedir?

Boşanma büyüsü kötü niyetli kişilerin tercihleri arasında yer alır fakat bazen kişinin içinde bulunduğu durumdan kurtulması için de uygulanmaktadır. Boşanmaya yanaşmayan ve bu konuda zorluk çıkaran kadın ya da erkeğe de yapılabilir. Aile huzuru olmayan fakat bu huzursuz ortamda evliliğe devam eden kişilere de yapılır. Böylelikle eşin boşanmaya razı olması sağlanır. Bunun sonucunda çiftler kendilerine ait olan yeni hayatlarına başlayabilir.

Bu büyünün sadece art niyetli kişiler tarafından tercih edilerek, ailedeki mutluluğu bozmak için yapıldığını düşünmemek gerekir. Bazen mutlu bir hayat kurmak isteyen kişiler de eşlerinden kurtulabilmek için boşanma büyüsüne başvurur. Medyumlar tarafından yapılan boşanma büyüsü farklı amaçlara hitap edebilir. Kişi bunun bilincinde olarak hareket etmeli başkasının mutluluğuna zarar vermemelidir.

 

 

 

 

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |