Büyü Büyü Bozma

Büyü Bozma Büyüsü

Büyü Bozma Büyüsü
Tarafından yazılmıştır admin

Büyü Bozma Büyüsü

Büyü bozma büyüsü yaptırarak üzerinizdeki kötü büyülerden kurtulmanız mümkündür. Asırlardan beri uygulanmakta olan büyüler insanların hayatında olumsuz etkiler bırakmaktadır. Ak ya da kara büyü sınıfında yer alan birçok büyü çeşidi bulunmaktadır. Ak büyüler insanların hayatlarına olumlu dokunuşlar bırakabilir. Ama kara büyüler için aynı şey söylenemez. İnsan hayatını ve daha da önemlisi sağlığını olumsuz yönde etkileyen kara büyülerden kurtulmanız gerekir.

Bunun için de büyü bozma konusunda uzman olan medyumu bulmak önemlidir. Büyü belirtileri olarak kişilerde baş ağrısı, sersemlik, bir işe odaklanamama, gerginlik, asabiyet gibi durumlar söz konusudur. Bu belirtileri hissettiğiniz taktirde kendinize bakım yapılması için hemen bir medyumla iletişime geçmelisiniz. Yapılacak olan bakımlarda hangi büyüye maruz kaldığınız tespit edilir ve bozulması için hemen harekete geçilir.

Büyü Bozma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü bozma büyüsü yapılması için öncelikle kişi sıkıntılarını medyuma anlatması gerekir. Üzerinde büyü olduğu tespit edilen kişiler için büyü bozma duaları ve tılsımları uygulanacaktır. Bazen üzerinizdeki ak büyü kara büyü yapılarak bozulurken bazen de üzerinizdeki kara büyüler ak büyü yapılarak da bozulabilir. Bunun kararını medyum hocanız verecektir. Nasıl ki büyülerin yapılması için onlara başvuruluyorsa bozulması için de onlardan yardım alınır.

Bazen sizi çekemeyenler ya da kötülüğünüzü isteyenler sizlere büyü yaptırmış olabilir. İnsanların maruz kaldığı büyüler arasında genellikle aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü ya da kısmet kapatma büyüleri bulunur. Her büyünün etkisi farklıdır. Mesela birine hiçbir neden yokken aşık olduğunuzu hissediyorsanız size aşk büyüsü yaptırılmış olabilir. Ya da her konuda kısmetsizlik yaşıyorsanız kısmetinizin kapanması için büyüye maruz kalmış olabilirsiniz.

Büyü Bozma Büyüsü

Büyü Bozma Büyüsü

Büyü Bozma Büyüsü Sonuçları Nelerdir?

Büyü bozma büyüsü yaptırmak isteyenler konunun uzmanı olan kişilere müracaat etmelidir. Ancak o zaman bir rahatlama ve işlerin yolunda gitmesi söz konusu olacaktır. Kişinin üzerindeki olumsuzluklar büyünün bozulmasıyla normale dönecektir. Büyünün bozulması için bazı malzemeler de kullanılır. Sirke ya da tuz gibi malzemelerin kullanılması gerektiği konusuna medyumunuz karar verecektir. Büyünün bozulmasıyla kişi rahatlar ve hafifler. Hatta bir daha büyüye maruz kalmamak için de korunma büyüsü yaptırabilir ve büyülerin olumsuz etkilerinden korunabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |