Büyü

Kan Büyüleri

Kan Büyüleri
Tarafından yazılmıştır admin

Kan Büyüleri

Kan büyüleri denilince insanların aklına adet kanı büyüsü gelmektedir. Ancak kan büyülerinin bağlama ritüelleri gibi başka formları da bulunmaktadır. Kan büyüsünde temel malzeme kan olduğu için büyü yüzde yüz etki etmektedir. Kan büyüsü yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Toplumda adet kanı ile ilgili doğru bilinen bazı yanlışlar bulunmaktadır. Her büyüde olduğu gibi kan büyülerinin yapımı da alanında uzman, tecrübeli medyum hocalar tarafından gerçekleştirilmelidir.

Ayrıca kan büyüsü yapımında 21 günlük periyot dönemi kullanılmaktadır. Genellikle ayırma amaçlı kullanılan bir büyüdür ancak aşık etme amacıyla da uygulanır. Kan büyülerinden bahsederken akla ilk gelen adet kanı büyüsü olsa da yılan kanı büyüsü de kan büyüleri arasında popüler bir yere sahiptir.

Kan Büyüleri

Kan Büyüleri

Kan Büyülerinin Yapılış Amacı

Toplumumuzda adet kanı büyüsünün birini kendine aşık etme amacıyla kullanıldığı bilinir. Ancak kara büyüler listesinde yer alan kan büyüleri yapımında şeytani varlıklar kullanılır ve kötü amaç ile yapılır. Büyünün amacı seven kişileri birbirinden ayırmak, mutlu evlilikleri alt üst ederek bitirmektir. Ayrıca kişilerin sağlık sorunlarını bozmak ve onları hasta etmektir. Her türlü farklı amaç için uygulanabilir.

Kişileri ayırmakla kalmaz, hasta ettiği gibi ekonomik açıdan da zora düşmeleri için de yapılabilir. Kan büyüleri yapıldıktan yaklaşık 3 hafta sonra etkilerini göstermeye başlar. Size yapılan kan büyülerinin etkileri ortaya çıkmaya başlayınca hayatınızda olumsuzlar baş göstermeye başlayacaktır.

Kan Büyüleri Etkileri

İnsanlar arasında adet kanı büyüsü ya da yuva yıkan büyü olarak bilinen kan büyüleri yapımında İfrit cininin kavminden cinler kullanılmaktadır. Şeytani cinler oldukları için de insanlara çok büyük zararlar verirler. İnsanın hayatını tamamen karartan kan büyüleri, yapılan kişiler üzerinde yapılan amaca göre etki gösterir.

Çoğunlukla evli çiftlerin boşanmasına, maddi sıkıntıların ortaya çıkmasına neden olur. Kan büyülerinden korunmak adına medyum hocalara muska yazdırabilirsiniz. Böylelikle büyü yapılsa bile tesir etmeyecektir. Birine zarar vermek her ne kadar günah olsa da içinde kötülük barındırıyorsa ve birine zarar verecek kadar nefret ediliyorsa kan büyüleri her zaman ilk tercihlerinden biri olacaktır.

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |