Büyü

Kara Büyü

Tarafından yazılmıştır admin

Kara Büyü

Kara büyü eski tarihlerden günümüze kadar uzanan ve hala uygulanmaya devam eden bir büyü türüdür. Büyü yapılan kişinin hayatını alt üst eder. Kara büyü yapılan kişilerde ruhsal ve psikolojik sıkıntılar görülür. Aşık etmeden ölüme kadar pek çok sebeple yapılan kara büyü yapımında medyum hocalar şeytan gibi kötü ruhani varlıklardan yardım almaktadır.

Kara büyü yapıldığı kişinin hayatını çok fazla etki altına almaktadır ve bu kişilerde hem fiziksel hem de psikolojik sorunlar ortaya çıkar. Genellikle sinir sistemini etkileyen bir büyü türüdür. Ayrıca yapılan kişide bir denge problemi yaşanmakta ve kişi bütün olaylara ve çevresine karşı ilgisiz davranmaktadır. Büyülenmiş kişi dünya ile bağlantısını kesmektedir.

Kara Büyü Neden Yapılır?

İnsan hayatında negatif bir enerjiye ve olumsuz olaylara sebep olan kara büyü neden yapılır da merak edilen sorular arasında bulunur. Kötü amaçlar ile yapılan kara büyü kişinin hayatında her ne kadar bazı problemlere sebep olsa da kişi kendisine büyü yapıldığını anlayamamaktadır. Gerçek ve tecrübeli medyum hocaların yaptığı kara büyü etkileri arasında çok farklı belirtiler bulunur.

Kara büyü yapılan kişilerde meydana gelen psikolojik ve fiziksel sorunlara tıbbi olarak çare bulunamaz. Aşık etme amacı ile uygulanmadıysa kişi ölüm döşeğine düşebilir. Çoğu zaman evli çiftleri ayırmak, evlilerin boşanmasını sağlamak, birini kendine aşık etmek, maddi anlamda sıkıntıya düşülmesi için de yapılabilmektedir.

Kara Büyü Etkileri

Kara büyü kadim büyü kitaplarında yer alan ve alt sınıflarında çok fazla çeşidi olan bir büyü türüdür. Kara büyünün etkileri yapılan amaca göre değişebilmektedir. Eğer aşık etme amacı ile yapıldıysa kişi evli dahi olsa eşini bırakarak büyüyü yaptıran kişiye gitmektedir. Kötü niyetler ile uygulandığı için insan hayatında hep kötülükler baş göstermektedir.

İnsanlar kıskançlık ya da başka sebepler nedeni ile bazen gözlerini öyle karartmaktadırlar ki bir başkasının ölüm döşeğine düşmesine, ölümüne sebebiyet vermek için kara büyü yaptırmaktadırlar. Kara büyülerin de tıpkı diğer büyüler gibi alanında uzman ve tecrübeli medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Ayrıca dinen kara büyünün yapılması günahtır. Bu sebeple yaptırmak isteyen kişilerin iyi karar vermesi gerekir.

 

 

 

 

 

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |