Büyü

Kurşun Büyüsü

Kurşun Büyüsü
Tarafından yazılmıştır admin

Kurşun Büyüsü

Kurşun büyüleri sadece aşkı bulmak isteyenler için değildir. Halihazırda var olan bir evliliği sürdürmeye yardımcı olmak için de kullanılabilirler. Siz ve eşiniz uzun yıllardır birlikteyseniz, ancak şimdi ilişkideki kıvılcım söndüyse, hızlı bir kurşun büyüsü kullanarak harekete geçme zamanı gelmiştir. Uzun süreli ilişkilerde aşk ve tutku bazen azalmaya başlar. Böyle bir durumda aşkı canlandırmak için ve partnerinizi kendinize bağlamak için bir aşk evliliği büyüsü yapmalısınız.

Kurşun büyüsü aldatmayı durduracak ve sadece seni istemelerini sağlayacaktır. Olan şu ki, aşk büyüsü sevdiğinizi size bağlar ve gözü sadece sizi görür. Ve siz büyüyü yapmadan önce size sadakatsizlik etmiş olsalar bile, hemen geri çekilip yeniden sadece size odaklanırlar. Tüm bağlarını koparırlar ve karşı taraf için sahip oldukları tüm arzularını kaybederler.

Kurşun Büyüsü

Kurşun Büyüsü

Kurşun Büyüsü Yaptırmak

Tüm aşk bağlama büyüleri aynı değildir. Bunun nedeni, aşk büyüsü yapmak, ritüeller ve büyü yapmak, işe aldığınız uygulayıcının türüne bağlı olarak değişebilir. Uyguladıkları gelenek ve diğer faktörler de önemlidir.

Örneğin, biri bir kurşun büyüsü yaparsa, işlerinde yardım etmeleri için ruh rehberlerini sunmak için çeşitli ritüeller kullanabilirler. Kurşun büyüsü uygularlarsa, aşk çayı adı verilen bir şey yaratmak için gece boyunca sirke ve tuzla ıslatılmış bitki karışımını bir araya getirebilirler.

Bu kurşun büyülerinin her biri, doğru niyetle ve ekibinizde doğru büyü tekeri ile yapıldığında işe yarayan garantili aşk büyüleri haline gelir. Eski sevgiliyi geri kazanmak için fotoğraflardaki kurşun büyüsü ve daha birçok şey kullanılabilir. İşlerin bittiğini ve sonuçtan memnun kalmadığınızı varsayalım, onları geri almak için işe yarayan basit kurşun büyülerini kullanabilirsiniz.

Kurşun Büyüsü Örnekleri

Diyelim ki hoşlandığınız biri var ve bağlantı azalmaya başladı, bunun olmasını istemiyorsunuz; Dikkatlerini tamamen çekmek için kurşun büyüleri yaptırabilirsiniz. Böyle bir kurşun büyüsünün amacı daha güçlü bir bağ oluşturmaktır, evlilik teklifi kurşun büyüleri, hatta onu benimle evlendirmek ya da onun evlenme teklifinizi kabul etmesi için yapılan aşk büyüleri olabilir. Birinin sana aşık olmasını sağlamak için kurşun büyüsü kullanılır.

Kurşun büyüsü hangi hastalıklara iyi gelir? Kurşun büyüsü, sindirim sistemi rahatsızlıkları, böbrek, karaciğer rahatsızlıkları, diyabet, tansiyon, kalp- damar rahatsızlıklarına iyi gelir. Kurşun büyüsü ortalama 3 haftada etki eder ve kalıcı çözüm sunar. Bu büyüyü yaptırmak için medyumdan yardım almanız önerilir.

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |