Büyü

Pamuk Büyüsü

Pamuk Büyüsü
Tarafından yazılmıştır admin

Pamuk Büyüsü

Pamuk büyüsü, aşk amacı ile uygulanan bir büyüdür ve yapılış amacına göre de ak ya da kara büyü sınıfında yer almaktadır. Pamuk büyüsü eğer birbirini seven ancak farklı nedenlerden dolayı birbirine kavuşamayan iki kişinin birleşmesi için uygulanıyorsa, ak büyü olarak nitelendirilir. Ancak rızası ya da haberi olmadan yapılan pamuk büyüsü, kara büyü sınıfında yer alır. Ak ya da kara büyü fark etmeksizin uygulanan büyüde karşı taraf büyüyü yaptırana aşık olur.

Fakat büyüdeki amaç ve niyet çok önemlidir. Çünkü kara büyülerin insanlar üzerinde kötü etkileri bulunmaktadır. Büyü dinimizde haram ve günahtır ancak yaptırmak isteyenler sevdiklerini kendilerine aşık etmek için iyi amaçlarla büyü yaptırmalıdır.

Pamuk Büyüsü Neden Yapılır?

Pamuk büyüsü, genellikle evlendirme ve aşık etme büyüsü olarak bilinir. Ayrıca kısmeti kapalı olanlar ve evlenme yaşı geldiği halde hala aradığı kişiyi bulamayanlar pamuk büyüsünden yararlanabilirler. Pamuk büyüsünün yapılma amacı evlenmek isteyip de evlenemeyen kişilerin başvurduğu bir büyü çeşididir. Ayrıca platonik aşıklar, sevdiği tarafından reddedilen ya da terk edilen kişiler de pamuk büyüsü yaptırarak arzularını gerçekleştirebilirler.

Büyüden etki görmek isteyenler işin ehli medyum hocalar ile çalışmalıdırlar. Bazı kişiler çeşitli büyüleri evde kendileri yapma isteyebilirler. Bu durum çok sakıncalıdır ve pamuk büyüsü olumlu sonuçlanmak yerine daha da kötü bir hal alabilir.

Pamuk Büyüsü

Pamuk Büyüsü

Pamuk Büyüsünü Kimler Yapmalı?

Aşık etme ve evlenmek için yaptırılan pamuk büyüsü son zamanların en gözde büyüleri arasında yer. Hem ak büyü hem de kara büyü olarak uygulanabilir. Pamuk büyüsünden insanlar ayrıca kısmet açma için yararlanabilirler. Medyum hocalar pamuk büyüsü dahil her türlü büyüyü uygulamaktadırlar. Önemli olan o büyü türünde uzmanlaşmış olan medyumu bulmak ve ondan destek almak olmalıdır.

Ana maddesi pamuk olan büyünün işin ehli medyum hocalar tarafından yapıldığında etkisi çok çabuk ve güçlü görülmektedir. Karşı taraf size en kısa sürede aşk duygusu beslemeye başlayarak gözü sizden başka kimseyi görmeyecektir. Ayrıca kısmetiniz kapalı ise medyum hoca ile görüşerek pamuk büyüsü ile kısmetinizi açtırabilirsiniz.

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |