Büyü Ritüel

Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüeli

Tarafından yazılmıştır admin

Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüeli

 Sevgiliyi geri döndürme ritüeli eski zamanlardan beri insanlar tarafından sık sık kullanılmıştır. Aşk bilinen en eski duygulardan bir tanesidir. Karşılıklı yaşandığı zaman kişiyi ömür boyu sürecek bir mutluluk beklerken karşılıksız olduğunda derin acılar duyulmaktadır. Yaşanacak olan derin acıların önüne geçilmesinin yolu ise giden sevgiliyi geri döndürmek, kendine bağlamak ve aşık etmektir.

Sevgiliyi geri döndürme bilinen birçok farklı yarara sahiptir. Öncelikli olarak terkedilen kişinin çok büyük acılar duyduğu bilinmektedir. Bu acılar daha çok ruhsal olsa da zamanla fiziksel zarara da dönüşebilmektedir. Aşk acısı nedeniyle yataklara düşen, çözümsüz hastalıklara yakalanan ve sonucunda bazen ölen insanlar olduğu bilinmektedir.

Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüeli Etkili midir?

 Sevgiliyi geri döndürme ritüeli tarihi çok eski zamanlara dayanan ve oldukça etkili olduğu bilinen işlemlerden bir tanesidir. Yalnızca gerçek ve güvenilir medyum hocalar bu işlemin nasıl gerçekleştirileceğini bilir. Oldukça basit görünen bir işlem olmasına rağmen dikkat edilmesi gereken bazı noktaları bulunmaktadır. İşlemin gerçekleştirildiği zaman, mekân ve malzemelerin eksiksiz ve doğru olması etkili olması için şarttır.

Bu ritüelin sıradan kişiler tarafından yapılıp yapılamayacağı oldukça merak edilen konulardan biridir. İnternette yapılan yüzeysel araştırmalar ya da kulaktan dolma eksik bilgilerle doğa üstü işlemler gerçekleştirmek tehlikeli olabilmektedir. Bu nedenle bahsi geçen ritüelin yalnızca medyum hocalar tarafından yapılması gerekir.

Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüeli Zararlı mıdır?

Gidenin geri dönmesi için yapılan uygulamalar oldukça kolay bir işlemdir. Eski zamanlardan beri yapılmasına rağmen herhangi bir olumsuz etkisi görülmemiştir. Ancak bahsi geçen ritüelin yanlış ya da eksik yapılması gibi durumlarda kişilerin zarar göreceği göz ardı edilmemelidir. Medyum olmayan kişiler tarafından gerçekleştirilen işlemlerde fiziksel ya da ruhsal zararlar görüldüğü bilinmektedir.

Sevgiliyi geri döndürme ritüeli yanlış yapıldığında en sık karşılaşılan durum kişinin yoğun ve şiddetli baş ağrıları çekmesidir. Baş ağrıları kişinin uykusuz kalmasına neden olacağı için zamanla daha huysuz, agresif ve mutsuz birine dönüşmesine neden olacaktır. Kendi hayatından mutsuz olan kişi, çevresindekilere de kötü davranmaya başlayacak ve zamanla yalnızlaşacaktır. Tüm bu olumsuzlukların yaşanmaması için ise kişinin bu işlemi mutlaka bir medyum hocayla beraber gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |