Büyü

Yedirme İçirme Büyüsü Yaptıranlar

Kısmet Açma Büyüsü
Tarafından yazılmıştır admin

Yedirme İçirme Büyüsü

Yedirme içirme büyüsü, birçok farklı amaç için yapılmaktadır. Bazen kişilerin arasına sıcaklık vermek bazen soğukluk oluşturmak bazen de ayırmak için yapılır. Gıdaların ya da içeceklerin üzerine dualar okunması ve bunun da büyü yapılacak kişiye yedirilip içirilmesi demektir. Bu uygulama uzun yıllardan beri yapılmaktadır. Okunan su ya da okunan yemek gibi durumlarla sıklıkla karşılaşılır. Bu büyüyü yaptırmak isteyenler alanında uzman olan medyumu bulmalı ve ondan yardım talep etmelidir.

Yedirme içirme büyüsü medyum tarafından uygulandıktan sonra büyü yapılacak olan kişiye bu gıdaların yedirilmesi ve içirilmesi fark ettirilmeden yapılmalıdır. Büyünün sonucunda karşı taraftaki farklılıklar hemen görülecektir. Etkileri kısa sürede ortaya çıkan büyüler arasında yer almaktadır. Oldukça fazla tercih de edilmektedir.

Yedirme İçirme Büyüsü Sonuçları

Yedirme içirme büyüsü diğer büyü türlerinde olduğu gibi birçok amaç güdülerek yapılmaktadır. Mesela aşık olduğunuz kişi için bu büyüyü yaptırırsanız onun size karşı olan hal ve hareketlerinde farklılıklar görürsünüz. Evlenmek istediğiniz kişiye yaptırırsanız onun sizinle evlenmeye can attığını görürsünüz. Bağlama amaçlı yapılıyorsa eşinizin ya da sevgilinizin size bağlı olduğunu görebilirsiniz.

Evli olan kişilerin arası açıksa ve ayrılmayı düşünüyorlarsa yedirme içirme büyüsü yaptırılarak onların arasının muhabbetli olması sağlanabilir. Küs olan kişilere yapıldığında onların barışmasına aracılık edilir. Bunlar iyi amaçlarla yapılanlardır. Evli kişileri ayırmak ya da iki kişiyi birbirinden soğutmak için yapılanlar kötü amaçları gütmektedir.

Yedirme İçirme Büyüsü Yaptıranlar

Yedirme içirme büyüsü yaptıran kişiler büyülerden tam ve istenilen sonuçları alırlar. Her türlü gıdaya bu büyü yapılabilmektedir. Önemli olan medyumun başarısıdır. İletişime geçtiğiniz medyumun ilmi bilgisi ve yeteneği bu büyüyü yapmak için yeterli olmalıdır. Bu büyü ile sevenler kavuşabilir, evli kişilerin arasına muhabbet getirilebilir. Amacın ne olduğu medyuma tam olarak iletilmelidir.

Yedirme içirme büyüsü eşe, sevgiliye, arkadaşa, akrabaya yapılabilen bir büyüdür. O kişiyle iletişimde olmanız ve okunmuş olan gıdaları yedirip içirmeniz büyünün tutması için yeterlidir. Eğer böyle bir durum yoksa farklı büyü çeşitleri denenmelidir. Çünkü birçok büyü farklı şekillerde yapılmaktadır. Bu konuda son kararı medyumunuz verecektir.

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |