Büyü

Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü
Tarafından yazılmıştır admin

Boşanma Büyüsü

Boşanma büyüsü iyi ve kötü niyetler için yapılan bir büyü türüdür. O yüzden ak ve kara büyü sınıfında yer almaktadır. Mutlu bir evliliği olanlar için dışarıdan üçüncü kişiler bu büyüyü yaptırabilir. Genellikle istenmeyen gelin ya da damat için yapılır ki böylelikle onların boşanması amaçlanır. Ayrıca başkasının karısında ya da kocasında gözü olanlar da bu büyüyü yaptırarak eşlerin boşanmasını hedefleyebilir. Bütün bu örnekler kötü amaçlar için boşanma büyüsünün yapıldığını bize göstermektedir.

İyi amaçlar için yapılan boşanma büyüsü, evlilikleri kötü giden çiftler için yapılmaktadır. Birbirine hayatı zindan ediyorlarsa bu büyü ile kişilerin yeni bir hayat kurması sağlanmaktadır. Ayrıca eşinden şiddet gören ya da iyi muamele görmeyen kadınların eşi boşanmaya yanaşmıyorsa bu büyü yapılabilmektedir. Bunlar da büyünün iyi amaçlarla yapılması gerektiğinin örnekleridir.

Boşanma Büyüsü Kimler İçin Yaptırılmalıdır?

Büyü yaptırmak dinimizce günah sayılmaktadır. Hele ki kara büyü uygulamalarını yaptırmak kişilere zarar vermeyi hedeflediği için büyük günahlardan sayılır. Kişilerin büyüsel uygulamalardan faydalanmak istemesi kendi tercihidir. Eğer büyü yaptırmak düşünülüyorsa kişilere fayda sağlayacak türlere yönelmek gerekir. Boşanma büyüsü geçimleri olmayan, birbirlerine zarar veren ve evde huzur kalmayan evliliklerde tercih edilebilir. Ayrıca boşanmaya yanaşmayan eşin ikna edilmesinde de tercih edilebilir. Bunların haricinde yapılıyor olması iki kişinin arasının bozulması demektir. Bu durum da tercih edilmemelidir.

Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü Kimler Tarafından Yapılır?

Büyüsel uygulamalardan yardım almak isteyenler, yaptıracakları büyü türünde uzmanlaşmış medyuma ulaşmalıdır. Her medyumun ilgi alanı ve tecrübe ettiği konu farklı olabilir. İyi amaçlarla yapılacak olan boşanma büyüsü de alanında uzman olan medyum tarafından yapılmalıdır. Kişilerin kulaktan dolma bilgilerle büyü yapmaları oldukça sakıncalıdır. Bu durum hem size zarar verebilir hem de büyünün terse gitmesiyle sonuç da istenilen gibi olmaz.

Boşanma büyüsü yapan medyumlar sizlere bu konuda oldukça faydalı olacaktır. Onlara ulaşabilmek için internet sayfalarından araştırma yapabilirsiniz. Ayrıca medyum yorumlarını da okuyarak işlerindeki başarılarına tanık olabilirsiniz. Medyum hocalar bu büyüyü yaparken ruhani varlıklardan yardım almakta ve kişilere istedikleri sonuçları sunmaktadır.

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |