Büyü

Domuz Büyüsü

Domuz Büyüsü
Tarafından yazılmıştır admin

Domuz Büyüsü

Domuz büyüsü, kara büyüler listesinde yer alan ve tehlikeli ruhani varlıklar ile yapılan bir uygulamadır. Domuz büyüsü yapıldıktan sonra direkt etkisini gösterir. Büyünün uygulamasında pis hayvanın parçaları ve yağı kullanılır. Kötü amaç ile yapılan domuz büyüsü işin ehli medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Bazı kişiler her ne kadar büyüyü evde yapmak isteseler de bilgileri olmadığı bir konuyu icra etmekten kaçınmalıdırlar.

Oldukça tehlikeli olan domuz büyüsü ölüm, psikolojik sorunlar, kansere yakalanma, intihar etme gibi durumlara sebebiyet vermektedir. Domuz büyüsü yapıldıktan sonra tabiri caizse kişilerin hayatları zindana döner, bütün işleri ters gider, hayatlarında çeşitli hastalıklar ve psikolojik sorunlar baş gösterir.

Domuz Büyüsü

Domuz Büyüsü

Domuz Büyüsü Hangi Amaç ile Yapılır?

Bütün işleri yolunda giderken aksaklıklar yaşamaya başlayan ya da sebepsiz yere psikolojik sorunlar yaşamaya başlayan kişiler kendilerine büyü yapıldığını düşünebilirler. Domuz büyüsü genellikle kıskançlık sebebi ile yapılmaktadır. Mutlu bir birlikteliği olan sevgilileri ya da evlileri ayırmak için yapılır.

Aynı zamanda kardeşlerin arasını bozma, çocuk ile anne ve babanın arasını bozma gibi nedenlerle de tercih edilmektedir. Şeytani varlıklar kullanılarak yapılan domuz büyüsünün çok ciddi etkileri bulunur ve bu etkilerini fark eden kişiler alanında uzman ve tecrübeli bir medyum hoca ile görüşerek büyüyü bozdurmalıdır. Büyü ne kadar büyük kıskançlık, haset ve kötü niyetle yapılırsa etkileri de kişinin üzerinde o kadar etkili olmaktadır.

Domuz Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Domuz büyüsü çok tehlikeli büyülerden bir tanesi olup yapılan kişilerde çok ciddi etkiler göstermektedir. Belirtilerini gözlemleyerek sizlere büyü yapıldığını anlayabilirsiniz. Her zaman kötü niyet ile yapılan domuz büyüsünde domuzun yağı kişinin üzerindeki etkileri daha da güçlendirir. Genellikle evli çiftlerin arasını bozmak, onları ayırmak, başarılı kimselerin başarısız olmasını sağlamak amacıyla yapılan büyüde kişilerin hayatları alt üst olmaktadır.

Mutlu ve evli çiftlerin arasına kavga ve soğukluk girer bu durum kişiler boşanmaya kadar gider. Başarılı kimseler ise yaptıkları her işte ya da okul hayatında başarısız olurlar. Beraberinde psikolojik sorunlar gibi daha pek çok belirti meydana geliyorsa size domuz büyüsü yapılmış olabilir. Tecrübeli ve bilgi sahibi medyum hocalar ile görüşerek büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |