Büyü Ritüel

Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli Etkileri

Tarafından yazılmıştır admin

Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli Etkileri

 Sevgiliyi geri getirme ritüeli etkileri uzman biri tarafından yapılırsa oldukça kısa bir zamanda ve kalıcı olarak etki eder. Her insan hayatında en az 1 kere sevdiğinden ayrılır. Ayrılık acısı seven gönüllerde çok derin yaşanır. Sevgili veya eş evi ve ilişkiyi terk edebilir. Çok sevmesine rağmen bir anlık öfkeyle terk edebilirler. Böyle durumlarda sevgiliyi geri getirme ritüeli yapılır.

Sevgi ve aşk; iki kişinin anlamlı bir ilişki yaşayıp birbirini sevmesi dünyada paha biçilemez bir değerdir. Sevmek ve sevilmek en güzel duygulardandır. Eski sevgiliyi geri getirme ritüeli her şey yolunda giderken bir anda kopan ilişkiler için yapılır.

Ayrılan Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli Etkileri

Ayrılıklar, bazen farklı şehre taşınma, ailenin istememesi, kalpteki enerji dengelerinin bozulması ve gündelik hayatın getirdiği zorluklardan ötürü olabilir. Bazen de araya kıskançlık ve bunun yarattığı duygusal patlamalar ve hüzünle karışık krizler girebilir. Hangi sebepten olursan olsun sevgiliyi geri getirme ritüeli en kısa sürede ve kesin sonuç verir. Hatta en umutsuz vakalarda bile etkilerini hemen yaşamaya başlarsınız.

Birbirini çok seven iki taraf çeşitli kavgalar edip ayrılmışsa kısa süreli (üç gün) kadar hala kızgınlık enerjisi sürebilir. Bu süre zarfında birbirinin üzerine gitmek, zorlamak daha olumsuz sonuçlar verebilir. Bunun yerine karşı tarafa telepatik olumlu mesajlar da göndererek sevgiliyi geri getirme ritüeli yapmak daha etkili yöntemdir. İki taraf da birbirini daha fazla yıpratmamış ve saygıyı kaybetmemiş olur.

Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli Etkileri Kalıcı mıdır?

Sevgiliyi kalıcı olarak geri getirmek ve nihayetinde evlilikle taçlandırmak için bazı ritüeller yapılır. Bu ritüel Osmanlı zamanından beri Anadolu’da uygulanmaktadır. Kadim ve güçlü etkilere sahiptir.

Eski sevgiliyi geri getirme ritüeli yapanlar evde kendi yöntemleriyle yaparlarsa sonuç alamaz veya çok kısa süreli geçici sonuçlar alırlar. Ancak bu işin uzmanına başvuranlar kalıcı etki ile mutluluklarına mutluluk katarlar. Ayrılırken veya kavgada birbirine iki taraf da bir anlık kızgınlıkla sonradan üzülecekleri sözler söyleyebilir. Aslında özünde kalben bunları söylemek istememişlerdir. İşte bu ritüeller sonunda tüm bu sözler sıfırlanır ve kalpler tekrar kuvvetle birbirine bağlanır.

 

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |