Büyü Ritüel

Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli Ne Demek?

Tarafından yazılmıştır admin

Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli Ne Demek?

 Sevgiliyi geri getirme ritüeli ne demek, giden sevgilinin geri gelmesi için yapılan tüm dua, dilek ve uygulamalardır. Bazen hayat, iş durumu, ekonomik durumlar ve günlük hayatın getirdiği belirsizlikler gönül ilişkilerinde de karmaşaya yol açabilir. Ayrılıklar yaşanır. Sevgililer aslında birbirini sevmelerine rağmen ayrılık kararı verilir. Bazen bir tarafa hayatın yükü fazla gelir ve sevmesine rağmen ayrılmak ister.

İki kişi böyle birbirini severek ilişkiye başlayıp belli nedenlerden ayrılmak zorunda kaldıysa sevgiliyi geri getirme ritüeli tam da aranılan çaredir. Tüm umutların yitirildiği bir anda bile giden sevgiliyi geri getirmek mümkündür. Kişi, çevredeki olumsuz insanların veya aile yakınlarının etkisiyle kendisi hiç istemese bile ayrılık kararı alır. Böyle durumlarda gurur yapmadan kişiyi ve güzel giden ilişkiyi kurtarmak gerekir.

Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli Çeşitleri Nelerdir?  

Pek çok çeşitte, sevgiliyi geri getirme ritüeli vardır. Bunlar, hava, su, ateş, söz, yazı ile yapılan ritüel ve dualardır. Bu elementler hayatın gidişatındaki mihenk taşlarını titreşim yollayarak gidişatın istenilen yönde değişmesini sağlar. Kalbe giden sevgiyi arttıran renk olan yeşil ve pembe ile ve köklenmenin rengi kırmızıdan da ritüellerde faydalanılır.

Sevgiliyi geri getirme ritüeli, bir anlık kızgınlıkla yaşanılan tartışmalar sonucu agresyon seviyesinin artmasından dolayı her iki tarafın da aslında istemediği kırıcı cümleler sarf edip ayrılıkla sonuçlanan çiftlerde de etkilidir. Böyle durumlarda her iki taraf da pişman olmasına rağmen kalpleri kırıldığı için adım atmaz. İşte bu ritüel tüm kalp kırıklıklarını onanır ve ilk günkü heyecana döndürür.

En Etkili Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli Nedir?

Sevgiliyi geri getirme ritüeli için çeşitli uygulamalar yapılır. En etkili sevgiliyi geri getirme ritüeli sevgilin adı, fotoğrafı gibi kendine ait nesneler kullanılarak okunan dua ve yapılan uygulamalardır. Etkili bir sonuç almak için bu işin uzmanından yardım almak gerekir.

Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli pek çok yöntemle yapılır. Ancak işin uzmanı veya bilgi sahibi olmayan biri tarafından yapılırsa etkisi kısa süreli veya geçici olur. Sevgilinizin sonsuz bağlılıkla geri gelmesi ve sevgi saygıya dayalı kalıcı bir ilişki yaşamak istiyorsanız işin profesyoneli olan uzman bir medyum tarafından destek almanız önerilir.

 

 

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yap

× Whatsapp İletişim
seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |